Krzesło do jadalni Cornelia – posiłek w dobrym stylu

Salon i jadalnia to reprezentacyjne pomieszczenia, w których duże znaczenie ma design i codzienna wygoda. Szukasz pomysłu na atrakcyjną aranżację stołu? Postaw na krzesło do jadalni Cornelia! Stylowy mebel łączy industrialny charakter z miękkim obiciem o ciepłym kolorze. To idealny wybór dla osób, które chcą zjeść posiłek w dobrym stylu.

Krzesło Cornelia posiada charakterystyczną saniową podstawę. Minimalistyczne nogi, wykonane z czarnego metalu malowanego proszkowo, tworzą stelaż, na którym opiera się siedzisko i lekko odchylone oparcie. Oba elementy zostały wykonane z wysokiej jakości pianki, która zapewnia wygodę podczas siedzenia. Tapicerka w kolorze brązowymociepla wnętrze i nadaje meblu eleganckiego charakteru.

Krzesło posiada klasyczne wymiary 80x50x53,5 cm, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako mebel do jadalni lub stołu w kuchni. Efektowne połączenie metalu i miękkiej tapicerki stanowi o stylowym charakterze mebla. To dobry wybór do wnętrza w stylu loftowym lub modernistycznym.