Zestaw krzeseł Eriz Velvet — stylowy wybór do nowoczesnego wnętrza

Szukasz pomysłu na niebanalny wystrój jadalni lub salonu? Krzesła Eriz Velvet posiadają oryginalną konstrukcję i nowoczesny design, dzięki czemu staną się wyrazistym elementem aranżacji Twojego wnętrza. Wyprofilowane oparcie zapewnia komfort użytkowania, a praktyczny uchwyt pozwoli Ci szybko zmienić ustawienie krzesła.

Tapicerka krzeseł Eriz Velvet została wykonana z miękkiego materiału typu velvet, który nie tylko jest wyjątkowo przyjemny w dotyku, ale także łatwy do utrzymania w czystości. Uniwersalne kolory obicia świetnie prezentować się będą w nowoczesnej monochromatycznej aranżacji lub industrialnej jadalni. 

To, co wyróżnia krzesła Eriz to oryginalna podstawa ze stali malowanej proszkowo na czarno. Jednolita konstrukcja zapewnia większą stabilność oraz lepsze podparcie podczas użytkowania. Na komfort siedzenia wpływa miękka poduszka siedziska oraz profilowane oparcie.

Krzesła Eriz Velvet to stylowa propozycja nowoczesnych krzeseł, które odmienią Twoje wnętrze. Wprowadź design do swojej jadalni i ciesz się codzienną wygodą!