Zestaw akcesoriów biurowych 3 – więcej możliwości

Miejsce, które ułatwi naukę to takie, która łączy komfort i dobrą organizację przestrzeni. To właśnie dlatego powstał panel, pojemnik, kieszeń i tablica połączone w praktyczny zestaw akcesoriów biurowych 3.

Duży panel szczebelkowy (80x60 cm) to rozwiązanie dla wymagających. Na licznych szczebelkach możesz zawiesić dodatkowe akcesoria, zwalniając miejsce na blacie. Panel w kolorze dąb polski doskonale dopełni biurko z kolekcji Princeton.

Korektor, flamastry, linijka, taśma, zszywacz i klej - to wszystko zawsze warto mieć pod ręką. Idealne miejsce na te przedmioty tworzy pakowny pojemnik.

Notes i długopis, a może najnowsze wydanie ulubionego magazynu? To, z czego najczęściej korzystasz włóż do dedykowanej kieszeni. Karteczki z ważnymi zadaniami, kartkę z kalendarza albo ulubione zdjęcie z wakacji możesz, za pomocą magnesów, przyczepić do praktycznej tablicy.

Metalowe elementy zostały wykonane w kolorze popiel.

Zestaw akcesoriów biurowych 3 dopełni przestrzeń wokół biurka tworząc miejsce na niezbędne przedmioty. Przekonaj się ile zyskujesz miejsca na biurku.

Modai - wymiary
Głębokość 2 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 60 cm
Waga 4.718 kg