Zestaw do sałaty Acilio Bambus – idealne sztućce do zdrowego posiłku

Nie wyobrażasz sobie spotkania przy grillu, rodzinnego przyjęcia albo obiadu bez kolorowej sałatki? Zadbaj o to, aby zdrowa bomba witaminowa została podana w piękny sposób. Sięgnij po zestaw do sałaty Acilio Bambus i serwuj domowe posiłki jak profesjonalny szef kuchni!

Komplet składa się z dwóch pięciozębnych łapek wykonanych z bambusa. Kształt zbliżony do widelca ułatwia staranne wymieszanie składników, a przy tym pozwala nałożyć dokładnie tyle sałatki, na ile masz ochotę. Okrągłe otwory umożliwiają wygodne przechowywanie łapek na haczykach relingowych. Poza estetycznym i naturalnym wyglądem sztućce sałatkowe z bambusa zachwycą Cię również praktycznymi zaletami. Produkty z egzotycznego tworzywa są odporne na odkształcenia i powstawanie odprysków, a ponadto mają właściwości antybakteryjne i szybko schną. To idealne akcesorium do kuchni, w której gotuje się dużo i z wyobraźnią.

Elegancki zestaw sałatkowy Acilio Bambus może służyć zarówno do przygotowywania, jak i efektownego serwowania posiłków. Wrzuć pokrojone warzywa lub owoce do ładnej miski, dodaj sos, wymieszaj i uformuj kopczyk, a na koniec wbij łapki w gotową sałatkę. Smacznego!

Wymiary
Waga 0.178 kg
Do pobrania