Zestaw do whisky Adagio – wytworny trunek w ekskluzywnej oprawie

Planujesz towarzyski spęd przy szklaneczce whisky? A może często przyjmujesz kontrahentów i ubijacie wspólny interes w towarzystwie tego szlachetnego trunku? Tak naprawdę okazja nie ma większego znaczenia – wykwintny alkohol trzeba podać w należyty sposób. Zamów klasyczny zestaw do whisky Adagio i czyń honory gospodarza spotkania.

Zrobisz duże wrażenie na swoich gościach, serwując trunek w naczyniach marki RCR Cristalleria Italiana – największego włoskiego producenta wystawnej galanterii szklanej. Zestaw zawiera karafkę 750 ml oraz 6 szklanek 350 ml. Wszystkie elementy łączy podobna estetyka – pogrubione dno i pionowe żłobienia. Karafka do whisky jest wyposażona w ozdobny korek, który podkreśla luksusowy charakter kompletu. Naczynia są masywne i wysoce ekskluzywne, co jest zasługą bezołowiowego szkła crystalline. Dzięki dużej odporności na zarysowanie i idealnej przejrzystości bez zniekształceń szkło przypomina prawdziwy kryształ.

Szukasz ekskluzywnego prezentu dla szefa, wspólnika lub ojca? Jeśli obdarowywany jest koneserem dobrych trunków, podaruj mu zestaw do whisky Adagio. Karafka i szklanki są zapakowane w eleganckie pudełko, dzięki czemu otrzymujesz gotowy do przekazania prezent.

Adiago - wymiary
Pojemność 350 ml szklanka
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał szkło crystalina