Zestaw foremek do lodów – 4 kolory i niezliczone możliwości zabawy

Urządzasz przyjęcie i szukasz pomysłu, jak zaskoczyć gości? Zaserwuj im własnoręcznie przygotowane domowe lody na patyku w kolorowych foremkach! Lody przygotowane z soków owocowych, jogurtu lub lub musu to pomysł nie tylko na deser dla dzieci czy kinderbal. Zestaw foremek do lodów w czterech kolorach ucieszy dużych i małych wielbicieli zimnych deserów.

Foremki do domowych lodów są niezwykle łatwe w użyciu. Wystarczy napełnić je dowolnym płynem (sokiem, jogurtem) lub zmiksowanymi owocami, a następnie wstawić do zamrażarki. Już po upływie kilku godzin możesz cieszyć się smakiem domowych lodów na patyku. Foremki do lodów pozwolą na takie przygotowanie przysmaków, jaki najlepiej odpowiada preferencjom Twojej rodziny – np. niskokaloryczne sorbety lub lody bez laktozy.

Zestaw foremek do lodów na patyku przeznaczony jest do wielokrotnego użytku. Po wyjęciu lodów z foremki wystarczy umyć ją wodą z płynem. Odporne tworzywo sztuczne to gwarancja wytrzymałości foremki. Optymistyczne kolory będą ozdobą Twojej kuchni oraz stołu.

zestaw foremek do lodów - wymiary
Waga 0.11 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen