Łóżko Mars 180 – sypialnia prawie gotowa!
 

Urządzasz sypialnię i szukasz pasujących do siebie mebli? Postaw na gotowe rozwiązanie w postaci łóżka Mars w zestawie z szafkami nocnymi. Już przed zakupem wiesz, że wszystko doskonale do siebie pasuje, więc zaoszczędzisz czas, nerwy i szybciej będziesz cieszyć się swoją nową, klimatyczną sypialnią!

Strefa nocnego wypoczynku nie istnieje bez dużego łóżka. To o powierzchni spania równej 180 × 200 cm pozwoli wygodnie wyspać się dwóm osobom. Sam mebel ma wymiary 185 × 215 cm, czyli zajmuje nieco mniej miejsca niż modele tapicerowane. Pamiętaj, by dobrać do łóżka stelaż i materac zgodnie z własnymi preferencjami.

Łóżko Mars 180 wyróżnia się wysokim, profilowanym wezgłowiem. Stanowi ono nie tylko ozdobę, która dodaje sypialni elegancji. Ma przede wszystkim znaczenie praktyczne – wygodnie oprzesz na nim głowę podczas wieczornej lektury, poduszka nie spadnie Ci za łóżko, a ściana będzie chroniona przed zabrudzeniami.

A co z zapasowym kompletem pościeli? Przechowasz go w dwóch zintegrowanych szufladach. Są na tyle pojemne, że możesz trzymać w nich również komplet ręczników czy sezonowe ubrania.

W zestawie z łóżkiem są 2 szafki nocne o wymiarach 56 × 46 cm. Każda z nich wyposażona jest w 3 szuflady, do których schowasz czasopisma, ładowarkę, leki. Blat wykorzystaj na lampkę nocną, telefon czy ulubione dekoracje.

Do wyboru masz 2 wersje kolorystyczne. Wolisz spokojną biel? Spodoba Ci się połączenie biały/dąb sonoma – tu kolor drewna pojawia się tylko w środkowej części szafek nocnych. Bardziej przemawia do Ciebie rustykalny klimat? Postaw na dąb artisan/biały – kolor drewna gra tu pierwsze skrzypce.

Łóżko Mars z szufladami to uniwersalny mebel, który dobrze komponuje się z najróżniejszymi kolorami ścian czy wzorami pościeli. Wystarczy tylko kilka dodatków – rośliny, zasłony, ramki ze zdjęciami – żeby stworzyć sypialnię, która zaprasza przytulnością.

W skład zestawu wchodzą:

·         Łóżko Mars 180 (wys./szer./głęb. – 46-97/215/185 cm)

·         dwie szafki nocne Mars (wys./szer./głęb. – 56/46/41 cm)