Zestaw Trivento 2 – najbardziej komfortowe miejsce w ogrodzie


Fotele uszaki są utożsamiane z wystawnym salonem, ale czy nie można się nimi cieszyć w ogrodzie? Zestaw Trivento 2 udowadnia, że tak! W skład zestawu wchodzi funkcjonalna 2-osobowa sofa, 2 fotele oraz stolik kawowy z szybą.

Tym, co przyciąga wzrok i wpływa na komfort użytkowania są wysokie oparcia i podłokietniki, a także grube i wygodne poduszki na siedzisku i oparciu. To sprawia, że utrzymasz prawidłową postawę ciała, a przy tym możesz cieszyć się wygodą w ogrodzie. Poduszki wykonane są z materiału poliestrowo-bawełnianego. Stolik wyposażony jest w bezpieczną szybę z hartowanego szkła o grubości 5mm, dzięki czemu zyskujesz miejsce na kawę, koktajle i przekąski.

Stelaż mebli wykonany jest z aluminium malowanego proszkowo, a oryginalny półokrągły technorattan nadaje im wyjątkowego charakteru. Dzięki temu właśnie zestaw Trivento 2 cechuje się wysoką trwałością oraz odpornością na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

Ciemny szary odcień wpisze się w bardziej nowoczesne aranżacje, ale z powodzeniem mogą przełamać jasną przestrzeń patio.

Zestaw mebli ogrodowych jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Wystarczy dedykowany środek czyszczący i wilgotna szmatka.

Producent produktu:
Focus Garden