W skład zestawu naczyń dziecięcych Frogwchodzi:

- miska

- talerz

- kubeczek

- widelec

- łyżkę


Zestaw naczyń bambusowych Frog – wesoły i praktyczny serwis obiadowy dla dziecka

Twoja pociecha stawia pierwsze kroki w nauce samodzielnego jedzenia? A może maluch marudzi przy posiłku, a Ty chcesz zachęcić go do spałaszowania całego obiadu? Wypróbuj zestaw naczyń bambusowych Frog, a dziecko znacznie chętniej zaakceptuje nowe potrawy w swoim menu.

Małe dziecko nie doceni porcelanowej zastawy po babci – większe wrażenie zrobi na nim zielona żabka uśmiechająca się z dna talerzyka czy rękojeści widelca. Dzięki miłej dla oka kolorystyce i sympatycznemu nadrukowi naczynia zyskają entuzjazm i aprobatę każdego smyka. Zestaw obiadowy dla dziecka zawiera: miskę, płytki talerz, kubeczek, widelec i łyżkę. Jako rodzic docenisz kształty zaprojektowane z myślą o małych rączkach, a także ekologiczny materiał. To naczynia bambusowe – lekkie, nietoksyczne i biodegradowalne. Nadają się zmywarki, a więc możesz je myć razem z pozostałymi naczyniami.

Kolorowe naczynia bambusowe dla dziecka zapakowane w estetyczne pudełko to świetny pomysł na prezent – ciekawy i praktyczny, a przy tym inspirujący do nauki samodzielności. Zestaw obiadowy w żabki będzie towarzyszył maluchowi nie tylko na co dzień, ale i podczas kinderbalów czy rodzinnych uroczystości.

Frog - wymiary
Długość 29 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 26 cm
Waga 0.28 kg
Do pobrania