W skład zestawu obiadowego Forever wchodzi:

- 6 talerzy dużych

- 6 talerzy deserowych

- 6 misek


Zestaw obiadowy Forever – prosty design smakuje najlepiej

Bogato zdobiona zastawa stołowa pasuje do klasycznej jadalni, z kolei minimalistyczne gładkie talerze sprawdzą się w nowoczesnej aranżacji stołu. Ale gdy potrzebujesz czegoś uniwersalnego, bez wyraźnych tendencji stylistycznych, wybierz 6-osobowy zestaw obiadowy Forever.

Zastawa składa się z 18 elementów: 6 misek, 6 dużych talerzy i 6 talerzyków deserowych. Na pierwszy rzut oka naczynia przypominają zwykłą porcelanę, jednak po bliższym zapoznaniu zauważysz istotne różnice. To szlachetny materiał zwany New Bone China (porcelana kostna), który wyróżnia się trzema cechami: perfekcyjną bielą, wytrzymałością i elegancką cienkościenną strukturą. Serwis obiadowy Forevernieprzypadkowo nosi swoją nazwę – jego ponadczasowy design idzie w parze z niezwykłą trwałością. Zastawę możesz myć w zmywarce i używać w mikrofalówce, co ułatwia codzienne użytkowanie.

Białe talerze o okrągłym kształcie idealnie nadają się do celebrowania rodzinnych obiadów, a najpiękniej prezentują się na tle ciemnego obrusu z lnu. Ich unikalnego stylu bronią detale: wysoki rant i relief okalający brzegi. Dzięki takim niuansom zestaw obiadowy Forever przypadnie do gustu zwolennikom minimalizmu i geometrycznych form. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał porcelana New Bone China