Zestaw zapachowy: kominek, świeczka + olejki zapachowe, 8 elementów to rozwiązanie, które sprawdzi się w domu każdego miłośnika zapachów. Wchodzące w skład zestawu sześć różnych zapachów sprawia, że możemy każdego dnia delektować się innym aromatem. Stwarza również możliwość wybrania swojego ulubionego zapachu.

Praktyczny kominek stanowi nie tylko rozwiązanie umożliwiające delektowanie się aromaterapią, ale również stanowi element dekoracyjny każdego wnętrza. Ponadczasowa, biała kolorystyka dodaje elegancji i wdzięku. Znajdujące się w nim otwory sprawiają, że kominek doskonale sprawdzi się także jako źródło oświetlenia. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów stanowi gwarancję bezpiecznego użytkowania nawet wówczas, gdy kominek będzie nagrzany (po włożeniu do niego podgrzewacza). 

Dodatkowo w skład kompletu wchodzi świeczka w szkle o zapachu czerwonych owoców i niezwykle długim czasie palenia. Zestaw umożliwia wielogodzinne delektowania się zapachami, a te z kolei poprawiają nasze samopoczucie. Zestaw zapachowy zapakowany został w niezwykle elegancki sposób, dzięki czemu idealnie sprawdzi się na prezent dla nietuzinkowej osoby. 

Cechy produktu:

  • zestaw zapachowy zapakowany został w elegancki sposób, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent,
  • w skład zestawu wchodzi aż osiem elementów w tym 6 różnych olejków zapachowych,
  • wspaniały zapach olejku ułatwi zrelaksowanie się,
  • niezwykle modny design kominka,
  • w skład zestawu wchodzi świeca w szkle o zapachu czerwonych owoców.