Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Sypialnie

5 Produktów
niska cena
-35%
z kodem BRW 5% taniej
zestaw mebli Mars
z kodem BRW 5% taniej
1169,- 1809,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1169,-

-37%
z kodem BRW 5% taniej
sypialnia s/160 Luca
z kodem BRW 5% taniej
3459,- 5509,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3049,-

-46%
z kodem BRW 5% taniej
sypialnia s/160 Martina
z kodem BRW 5% taniej
1849,- 3479,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1849,-

-37%
z kodem BRW 5% taniej
sypialnia s/180 Luca
z kodem BRW 5% taniej
3539,- 5649,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3119,-

-37%
z kodem BRW 5% taniej
zestaw mebli Mars
z kodem BRW 5% taniej
1189,- 1899,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1189,-

Może idealne będzie komplet mebli do sypialni z Prowansji...

W teorii za sypialnię można uznać pomieszczenie, które ma tylko łóżko, choć wersja jeszcze bardziej ascetyczna mówi nawet o samym materacu. Być może czyjś gust podpowiada takie nieszablonowe rozwiązanie, ale grzechem byłoby chociaż nie rozejrzeć się po pięknej gamie dzisiejszych mebli do sypialni. Szczególnie, że jak na tacy mamy podane gotowe rozwiązania. Jednym z nim jest zestaw mebli do sypialni Toulouse. Klimatyczny, naturalny, w stylu francuskiej Prowansji. W tym zestawie sypialni jest piękne i praktyczne łóżko z wezgłowiem, którego posiada dwie dodatkowe szuflady, co rozwiązuje codzienny problem przechowywania pościeli. Oprócz tego w tym komplecie mebli do sypialni znajdują się dwie szafki nocne z szufladami na drobiazgi i otwartą półką. Całość dopełnia bardzo pojemna i praktyczna pięciodrzwiowa szafa z drążkami, półkami i oświetleniem LED.

 

... a może jednak zestaw sypialniany z Helsinek?

Podobnie skomponowany, ale inaczej prezentujący się jest zestaw mebli do sypialni Helsinki, z kolei bardziej nowoczesny styl przy tym samym układzie elementów znajduje się w zestawie Tampa dla osób, które cenią sobie funkcjonalne przestrzenie urządzone w minimalistycznym stylu. Zestawy sypialniane to jednak jedno z rozwiązań, bo podczas budowania swojego wymarzonego królestwa możesz korzystać z indywidualnych pomysłów. Szeroki wybór łóżek, szaf, szafek nocnych, regałów i elementów dekoracyjnych sprawiają, że w przypadku urządzania sypialni głównym ograniczeniem wydaje się być nasza wyobraźnia.

 

Zestawy mebli do sypialni – czym się kierować przy zakupie

Niestety, często ograniczeniem podczas urządzania naszej sypialni będzie jej rozmiar. Duże, szerokie na blisko dwa metry łóżko do sypialni robi wrażenie i jest bardzo komfortowe, ale nie wszędzie znajdzie się dla niego miejsce. Dlatego lepiej na siłę nie wciskać dużego mebla, lecz zdecydować się na węższe łóżko, które w zdecydowanej większości przypadków okaże się wystarczające i komfortowe. To samo dotyczy szafy na ubrania, która w większości przypadków znajduje swoje miejsce właśnie w sypialni. Jeśli jednak nie masz tam za wiele przestrzeni, to zastanów się nad możliwością umieszczenia mniejszej szafy do sypialni i przeniesienia części garderoby do innego pomieszczenia. Ogromną zaletą zestawów mebli do sypialni jest jednak fakt, że różnią się nie tylko designem, ale także wielkością. Dzięki temu można dokładnie przeanalizować wybór i dobrać meble najlepiej pasujące. Podczas przeliczania każdego centymetra naszej sypialni oraz powierzchni, którą będzie zajmował mebel, a także w trakcie zastanawiania się, który styl najlepiej będzie do nas pasuje, nie można zapominać o najważniejszej rzeczy, czyli solidności wykonania mebla. Materiały, z których jest zbudowany, muszą być najwyższej jakości i w dodatku zbudowane z najwyższą starannością. Tylko to da Ci gwarancję, że po tysiącach nocy i dziesiątkach tysięcy otwierania i zamykania drzwi od szafy, nasze królestwo wciąż będzie naszym wymarzonym miejscem do odpoczynku.