Zlewozmywak Orion –  zmywanie na okrągło

Potrzebujesz zlewu kuchennego, ale masz w myślach model o okrągłym kształcie? Przychodzimy z pomocą! Praktyczny zlewozmywak Orion sprawdzi się solo lub w duecie ze zmywarką. To w nim opłuczesz warzywa i owoce, odcedzisz makaron oraz pozmywasz po posiłku. Kompaktowy wymiar sprawia, że znajdzie się dla niego miejsce nawet w niewielkiej kuchni.

Co go wyróżnia? Z pewnością kształt – okrągły zlew o wymiarach 51 x 19 cm to idealne miejsce na kilka szklanek, miseczek lub talerzy. Wszystko to zmieści się w jednej dużej komorze. Zlewozmywak wpuszczany ma odpływ 35 mm, a w zestawie otrzymujesz dedykowany syfon.

Zlewozmywak ze stali nierdzewnej możesz zamontować w dużej jak i niewielkiej kuchni. Jednokomorowy zlew ma 2 wersje wykończenia: gładką lub o widocznej fakturze – dekorze.

Zlew kuchenny Orion to praktyczny element wyposażenia kuchni. Sprawdzi się zarówno w tej małej, jak i większej metrażowo powierzchni. Nie zapomnij o doborze baterii – wybierz w kształcie „L” lub „U”. Oba rodzaje znajdziesz w naszej ofercie baterii kuchennych.