Zmywarka Teka

Jeżeli zmywanie nie należy do Twoich ulubionych domowych obowiązków, to najwyższy czas zaopatrzyć się w pomoc. Zmywarka do naczyń Teka ułatwi Ci codzienną pracę, dzięki kilku programom dopasuje się do Twoich potrzeb – wybierz program krótki lub długi.

Duże talerze, mniejsze spodki, kieliszki na wino, sztućce i naczynie żaroodporne – możesz je wszystkie zmieścić na 2 koszach. Górny możesz dopasować do wysokości naczyń umieszczonych na spodzie. Dzięki systemowi PushUp wystarczy nacisnąć boki, aby wybrać jedną z 3 różnych pozycji.

Możesz wybrać jeden z 7 programów, w tym 60 minutowy i 30 minutowy, idealny na sprzątanie przed niespodziewanymi gośćmi. Skróć czas wybranego programu nawet do 70% za pomocą funkcji express, wydzielającej większe ciśnienie wody. Wąska zmywarka posiada program AutoClean, Glass Care i DualCare oraz tryb Power Wash, Extra Rinse i Połowa załadunku, które czynią ją wydajną i funkcjonalną.

Niezależnie od tego czy lubisz stosować proszek czy kapsułki, czujnik MultiCleaner dopasuje program do zastosowanego środka. Funkcja Smart Sensor mierzy stopień zabrudzenia naczyń i dobiera program. Po zakończonej pracy automatycznie uchylają się drzwiczki pozwalając naczyniom szybko przeschnąć.

Zmywarka do zabudowy 45 cm sprawdzi się nawet w wąskiej zabudowie, np. w kawalerce. Sprzęt AGD dostępny w kolorze czarnym.

To nie wszystko! Przekonująca jest też pojemność zmywarki do naczyń Teka równa 11 kompletów, dodatkowy koszyk na sztućce oraz możliwość montażu kolumnowego. Podczas uruchomienia emituje hałas na poziomie 45 dBA.

Wymiary
Głębokość 55 cm
Szerokość 44.8 cm
Wysokość 81.8 cm
Do pobrania