Zmywarka Teka

Jeżeli zmywanie nie należy do Twoich ulubionych domowych obowiązków, to najwyższy czas zaopatrzyć się w pomoc. Zmywarka do naczyń Teka ułatwi Ci codzienną pracę, dzięki kilku programom dopasuje się do Twoich potrzeb – wybierz program krótki lub długi.

Duże talerze, mniejsze spodki, kieliszki na wino, sztućce i naczynie żaroodporne – możesz je wszystkie zmieścić na 2 koszach. Górny możesz dopasować do wysokości naczyń umieszczonych na spodzie. Dzięki systemowi PushUp wystarczy nacisnąć boki, aby wybrać jedną z 3 różnych pozycji.

Możesz wybrać jeden z 7 programów, w tym 60 minutowy i 30 minutowy, idealny na sprzątanie przed niespodziewanymi gośćmi. Skróć czas programu nawet do 70% za pomocą funkcji express, wydzielającej większe ciśnienie wody. Szeroka zmywarka posiada program AutoClean, Glass Care i ExtraDry oraz tryb Power Wash i Połowa załadunku, które czynią ją wydajną i funkcjonalną.

Sensor MultiCleaner sprawdzi zastosowany środek, proszek czy kapsułki, i dopasuje odpowiedni program. Funkcja Smart Sensor mierzy stopień zabrudzenia naczyń, po czym stosuje idealny tryb pracy.

Zmywarka do zabudowy 60 cm jest rekomendowana dla dużych rodzin oraz do większych metrażowo pomieszczeń. Sprzęt AGD dostępny w kolorze czarnym.

Zastanawiasz się jeszcze? Może przekona Cię pojemność zmywarki do naczyń Teka równa 15 kompletom oraz możliwość montażu kolumnowego. Podczas uruchomienia emituje hałas na poziomie 46 dBA.

Wymiary
Głębokość 55 cm
Szerokość 59.8 cm
Wysokość 81.8 cm
Do pobrania