Delikatny, uniwersalny żyrandol w modnym, białym kolorze

Wybór właściwego oświetlenia do konkretnego pomieszczenia nie zawsze jest banalnie prosty. Należy bowiem wziąć pod uwagę zarówno wysokość pokoju, jego metraż, rozmieszczenie mebli, a także to, jaki efekt chce się uzyskać. Istotne jest też to, w jakim stylu dane wnętrze zostało urządzone, gdyż często właśnie tą informacją można się kierować podczas poszukiwania źródła światła.


Żyrandol w białym kolorze zawsze modny

Jak można zaś przyznać, warto rozglądać się za elementami wyposażenia wnętrz, wykonanymi w białym kolorze. Ten żyrandol może więc idealnie pasować do wielu różnych aranżacji, stanowiąc ich doskonałe uzupełnienie. Biel tego żyrandola wnosi niezwykłą świeżość, jak również delikatność, dlatego tak łatwo wkomponować go w styl, jaki króluje w danym pomieszczeniu. Poza tym, że sam kolor jest zawsze w modzie, warto również zwrócić uwagę na prostotę, z jaką zostały wykonane abażury. Dzięki niej to oświetlenie sprawia wrażenie niezwykle lekkiego. Nawet drobne kryształki, zawieszone poniżej, nie mogą wywołać innego wrażenia. Natomiast doskonale podkreślają dekoracyjność tego przedmiotu.


Estetyka i solidność wykonania

Jednak to wyobrażenie o lekkim, jak piórko żyrandolu, nie może iść w parze z poczuciem, że to oświetlenie nie jest trwałe. Metalowe elementy w kolorze chromu świadczą bowiem o niezwykłej solidności całej konstrukcji. Warto też przyjrzeć się jej estetyce, to jak miękko w kształcie fal, zostały poprowadzone ramiona. Wszystkie te detale sprawiają, że trudno jest oderwać wzrok od tego żyrandola, a zarazem jest na tyle prosty, że może trafić zarówno do salonu, jak i do gabinetu.

Valencja - wymiary
Długość 62 cm
Średnica 54 cm
Waga 4.055 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Źródło światła E14 40W
Materiał drewno/metal/tkanina