Zestaw 2 poduszek świątecznych. Wzbogać swój świąteczny wystrój dzięki poduszkom z nadrukiem choinek. Wykonane z weluru są przyjemne w dotyku i emanują elegancją. Zdejmowane pokrowce ułatwiają codzienną pielęgnację, zapewniając ich nieskazitelny wygląd przez cały sezon. Ich miękkie wypełnienie zapewnia niezrównany komfort i sprawia, że świąteczne spotkania stają się prawdziwą przyjemnością.

Szczegóły:

Typ produktu: Poduszki dekoracyjne
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Zielony
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Welur
Wypełnienie: Poliester
Skład materiału: 100% Poliester
Kształt: Kwadratowy
Ręczne wykonanie: Nie
Wzór: Roślinny

Wymiary:

Głębokość: 45 cm
Szerokość: 45 cm
Wysokość: 14 cm
Waga wypełnienia: 400 kg
Waga: 0.5 kg

W ofercie: 2 x Poduszka dekoracyjna

Cechy produktu: Idealny jako świąteczna dekoracja, Tworzy przytulną, ciepłą atmosferę, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Wyłącznie do użytku wewnętrznego, Bezproblemowe w utrzymaniu, Zdejmowane poszewki

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Poduszka jest pakowana próżniowo do transportu. Proszę wyjąć poduszkę z opakowania i pozostawić na 24 godziny, aż osiągnie pełną gęstość. Tkanina welurowa może wyglądać nieco inaczej pod wpływem różnego oświetlenia - ma tendencję do większego połysku w świetle dziennym i bardziej stonowanego wyglądu w oświetleniu sztucznym. Ze względu na gładką strukturę o dużej gęstości, odcień tapicerki welurowej może się również zmieniać podczas przeciągania ręką w różnych kierunkach i pod różnymi kątami. Aby ujednolicić kolor, materiał należy przetrzeć otwartą dłonią lub wilgotną ściereczką w jednym kierunku, lub użyć żelazka z parą wodną/parownicy.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Welur:
1.Nie suszyć w suszarce i nie prasować
2.Prać tylko ręcznie, w zimnej wodzie z łagodnym detergentem.