Poduszki dziecięce z motywem bajkowym. Zmień pokój swojego dziecka w magiczną krainę dzięki tym czarującym poduszkom z motywem jednorożca. Wykonane z wytrzymałego materiału, są miękkie i praktyczne. Fantazyjny motyw jednorożca rozbudzi wyobraźnię, tworząc baśniowy świat marzeń. Łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu, dzięki zdejmowanym poszewkom, stanowią doskonały dodatek, który wniesie urok i komfort do przestrzeni każdego malucha.

Szczegóły:

Typ produktu: Poduszki dekoracyjne
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Różowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Welur
Wypełnienie: Poliester
Skład materiału: 100% Poliester
Kształt: Kwadratowy
Ręczne wykonanie: Nie
Wzór: Zwierzęcy
Polecany dla: Sypialni

Wymiary:

Głębokość: 45 cm
Szerokość: 45 cm
Wysokość: 14 cm
Waga wypełnienia: 400 kg
Waga: 0.5 kg

W ofercie: 2 x Poduszka dekoracyjna

Cechy produktu: Tworzy przytulną, ciepłą atmosferę, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Wyłącznie do użytku wewnętrznego, Bezproblemowe w utrzymaniu, Zdejmowane poszewki

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Poduszka jest pakowana próżniowo do transportu. Proszę wyjąć poduszkę z opakowania i pozostawić na 24 godziny, aż osiągnie pełną gęstość. Tkanina welurowa może wyglądać nieco inaczej pod wpływem różnego oświetlenia - ma tendencję do większego połysku w świetle dziennym i bardziej stonowanego wyglądu w oświetleniu sztucznym. Ze względu na gładką strukturę o dużej gęstości, odcień tapicerki welurowej może się również zmieniać podczas przeciągania ręką w różnych kierunkach i pod różnymi kątami. Aby ujednolicić kolor, materiał należy przetrzeć otwartą dłonią lub wilgotną ściereczką w jednym kierunku, lub użyć żelazka z parą wodną/parownicy.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Welur:
1.Nie suszyć w suszarce i nie prasować
2.Prać tylko ręcznie, w zimnej wodzie z łagodnym detergentem.