Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Drążki podświetlane LED

podkategoria: drążki
13 Produktów
sortuj wg:
pokaż

Drążek na ubrania do szafy - idealny na uporządkowanie garderoby

Każda szafa powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Wśród różnego rodzaju akcesoriów drążek w szafie jest niezbędny. Można na nim powiesić praktycznie każdą odzież. Bez niego Twój mebel byłby praktycznie bezużyteczny.

Jaki powinien być drążek na wieszaki do szafy?

Bardzo ważną kwestią przy wyborze drążka do szafy, na którym będziesz chciał powiesić ubrania, jest jego trwałość, a przede wszystkim sposób przymocowania. Odzież, w tym szczególnie kurtki zimowe, są zwykle ciężkie, dlatego też rurka do szafy powinna wykazywać odpowiednią wytrzymałość. Musi być także odpowiednio umocowana w środku szafy, tak aby pomieściła wszystkie ubrania.

Pamiętaj także, aby nie była zbyt gruba, w innym wypadku większość wieszaków może do niej nie pasować. Jedną z opcji do wyboru będą stalowe drążki, które są puste w środku, dlatego też nie są one zbyt ciężkie. Ich główna zaleta to właśnie to, że możemy na nich spokojnie powiesić wszystkie rzeczy bez obaw, że rurka nie wytrzyma ciężaru.

Świetny sposób na przechowywanie odzieży

Układanie ubrań w szafie czy też na półkach stanowi dla Ciebie problem? Twoje koszule są ciągle pomięte, a Ty musisz nieustannie je prasować? Zdecyduj się na zakup rury do szafy. Dzięki niej będziesz mógł przechowywać odzież w stanie bez zagnieceń.

Wstajesz rano i zastanawiasz się, co na siebie włożyć? Wszystko przez to, że Twoje ubrania leżą głęboko w szufladzie. Na pewno jest to dla Ciebie trudność, jeżeli nie możesz się dostać do ulubionego stroju. Teraz będziesz mógł stanąć przed szafą, mając przed oczami wszystkie Twoje kurtki czy płaszcze.

Korzystając z szafy wieczorem, na pewno przyda Ci się odpowiednie oświetlenie. Bez niego trudniej Ci będzie odnaleźć ubranie, którego będziesz potrzebował. Drążek LED do szafy ułatwi Ci wyszukiwanie kreacji nawet po zmroku.

Funkcjonalne drążki w szafie

Każdy wie, że ubrania bardzo łatwo zdejmuje się z wieszaków. Nie trzeba ich przerzucać z miejsca na miejsce w poszukiwaniu jednej odpowiedniej rzeczy. Drążek owalny do szafy świetnie nada się do przechowywania nawet ciężkich rzeczy, np. kurtek lub płaszczy. Odpowiednia konstrukcja i materiał sprawią, że będzie Ci służył przez długi czas.

Aby rurka na ubrania do szafy spełniała wszystkie swoje zadania, pamiętaj, aby zachować odpowiednią odległość między rozstawem drążka a podłogą. Musi być też umieszczona na środku pomiędzy frontem a tyłem mebla.

Jeżeli Twoje mieszkanie nie jest zbyt duże, warto wykorzystać każda wolną ścianę czy wnękę, by ustawić w niej mebel do przechowywania. Drążki do szafy wnękowej pozwolą Ci na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. To doskonały sposób na powiększenie garderoby.

Wybierz akcesoria z Black Red White!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór akcesoriów meblowych. Rurka na wieszaki do szafy pomoże Ci w aranżacji Twojej garderoby. Dzięki dodatkom z naszego sklepu zbudujesz idealne miejsce do przechowywania spodni, bluzek czy też kurtek. Nie wahaj się! Sprawdź naszą ofertę już teraz.