Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Salony firmowe w Będzinie, Szczecinie, Wejherowie i Pruszczu Gdańskim w nowej odsłonie

Już od czerwca mieszkańcy Będzina, Szczecina, Wejherowa oraz Pruszcza Gdańskiego mogą odwiedzać zupełnie odmienione salony firmowe Black Red White. Nowe ekspozycje zostały zaprezentowane zgodnie z najnowszymi standardami, które pozwalają na efektowne wyeksponowanie bogatej oferty mebli i dodatków oraz ułatwiają zakupy i czerpanie ciekawych pomysłów przy urządzaniu wymarzonych wnętrz.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Będzinie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Będzinie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Szczecinie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Będzinie
Z myślą o komforcie Klientów w salonach własnych wdrożono nowoczesne rozwiązania ekspozycyjne i komunikacyjne. Szeroki asortyment Black Red White pogrupowano tematycznie i funkcjonalnie zaprezentowano w kilku strefach: mebli nowoczesnych, klasycznych, pokojowych, młodzieżowych, sypialni, jadalni, studiach kuchni, strefach snu i Strefach Dobrych Cen. W każdej ze stref przygotowano gotowe aranżacje pomieszczeń, które zostały zlokalizowane w bardzo dogodny i przestronny sposób, by przemieszczanie się po salonie było jeszcze łatwiejsze. Dodatkowo zoptymalizowano system oznaczeń, za sprawą których Klienci są w stanie szybko dotrzeć do asortymentu którego szukają.
 
Salon firmowy w Wejherowie przy ul. Gdańskiej 21 zajmuje powierzchnię 3000 m2. Zaaranżowano w nim niemal 50 przykładowych wnętrz. Na Klientów czeka również pokaźne studio kuchni, w którym zaprezentowano ponad 10 pomieszczeń kuchennych z asortymentem kuchni na wymiar Senso Kitchens i kuchni modułowych Family Line.
 
„Nowa odsłona salonu to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Salon przeszedł generalny lifting i prezentuje się znakomicie. Dzięki wyburzeniu kilku ścian zyskaliśmy więcej miejsca do wyeksponowania mebli. Nowe barwy, nowe wzory mebli i dekoracji sprawiają, że salon wygląda wyśmienicie!” – mówi kierownik salonu w Wejherowie.
 
Mieszkańcy Szczecina, odwiedzając salon Black Red White przy ul. Hangarowej 13 również przekonają się o wprowadzonych udogodnieniach i zmianach w prezentacji oferty meblowej. Na powierzchni 3000 m2 wyeksponowano ponad 30 aranżacji mebli pokojowych oraz 10 aranżacji kuchni na zamówienie.
 
Na obszernej, ponad 12 000m2 dwupoziomowej ekspozycji salonu w Będzinie przy ul. J. Piłsudskiego 105 dostępna jest pełna oferta Black Red White. Zakupić tu można meble modułowe, wypoczynkowe, stoły, krzesła, łóżka, meblościanki, szafy z drzwiami przesuwnymi, przedpokoje oraz artykuły wyposażenia wnętrz. Aby ułatwić Klientom zakupy i zainspirować do urządzenia własnego mieszkania zaprezentowano tu ponad 200 gotowych aranżacji. W ofercie sklepu znajduję się również ekspozycja ponad 20 przykładowych kuchni na wymiar.
 
Zmiany w salonie widać już przy samym wejściu do sklepu. Dla wygody Klientów asortyment podzielono na strefy. Nowoczesny sposób aranżowania wnętrz będzie budzić inspiracje i z pewnością przypadnie do gustu Klientom. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i obejrzenia ekspozycji po metamorfozie.” – komentuje kierownik salonu w Będzinie.
 
Gruntowną zmianę przeszedł również salon firmowy w Pruszczu Gdańskim. Przy ul. Grunwaldzkiej 115 na 2 poziomach 2500m2 ekspozycję podzielono na kilka funkcjonalnych stref, gdzie zaaranżowano ponad 50 gotowych wnętrz z meblami pokojowymi oraz 10 z kuchniami z linii Senso Kitchens i Family Line. Również galeria z bogatą ofertą artykułów dekoracyjnych i oświetleniowych została zaprezentowana w nowej odsłonie.
 
Odwiedzając salony firmowe warto wybrać się do Strefy Dobrych Cen, gdzie Klienci znajdą wiele dostępnych od ręki mebli w bardzo korzystnych cenach. Na uwagę zasługują także nowopowstałe strefy snu. W dogodnych warunkach, pod okiem profesjonalnych doradców, można tu „przetestować” i wybrać najlepsze meble do sypialni – komfortowe materace, wygodne łóżka, szafki, szafy, komody i wiele innych.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Szczecinie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Szczecinie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Wejherowie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Wejherowie
W każdym z salonów do zakupionych produktów oferowane są usługi dodatkowe: profesjonalny montaż oraz transport. Natomiast w studiach kuchni Klienci mogą liczyć na indywidualny projekt zabudowy kuchennej przygotowany przez doświadczonych projektantów w formie komputerowej wizualizacji.