Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

koszyk
ulubione

szafki

Czy wyobrażasz sobie dobrze urządzony pokój bez pojemnych, funkcjonalnych szafek? Niezależnie od tego, z jakiego materiału zostały wykonane i w jakiej stylistyce, praktyczne i wygodne zaaranżowanie przestrzeni w pomieszczeniach takich jak salon, sypialnia czy pokój młodzieżowy jest bez nich po prostu niemożliwe. Jak dobrać najlepsze szafki do naszego mieszkania? Podpowiadamy poniżej.

119 Produktów
sortuj wg:
pokaż
Bergen
Tetrix
Azteca Trio
Azteca Trio
Holten
stale niska cena
wyjątkowy design
-31%
szafka Gent
413,- 599,-
rekomendacja Mistrzów
-22%
szafka Zele
349,- 449,-
-28%
szafka nocna Holten
-22%
szafka Holten
412,- 529,-
-38%
szafka Kaspian
-22%
regał Balder
365,- 469,-
-24%
regał Luca Juzi
-22%
szafka Office Lux
-22%
szafka nocna Zele
-23%
szafka nocna Gent
-22%
szafka nocna Luca
-22%
szafka nocna Gamla
-22%
szafka nocna Pori
-22%
szafka na buty Go
-22%
szafka Flames
287,- 369,-
-22%
szafka Flames
506,- 649,-
-22%
szafka na buty Gent
-22%
szafka nocna Kent
-22%
szafka Bawaria
1247,- 1599,-
-22%
szafka 140 Kaspian
-22%
szafka Brw Office
-41%
szafka Fever
175,- 299,-
-40%
szafka Antwerpen
-22%
szafka nocna Byron
-22%
szafka Byron
311,- 399,-
-22%
szafka Alhambra
-22%
szafka Indiana
-22%
szafka Indiana
-22%
półka Indiana
-22%
szafka Elpasso
-22%
szafka Elpasso
-22%
szafka nocna Idento
-22%
szafka nocna Porto
-22%
szafka Porto
154,- 199,-
-25%
szafka Malcolm
-22%
szafka Romance
-22%
szafka Romance
-22%
szafka nocna Koen 2
-22%
szafka Graphic

Nowoczesne szafki – mebel praktyczny i ozdobny

Nowoczesne szafki mogą przybrać formę stojącą lub wiszącą. Połączenie tych dwóch kategorii pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni, co jest szczególnie istotne, jeśli metraż pomieszczenia, w którym mają się znaleźć jest ograniczony. Za pomocą tych wszechstronnych mebli zorganizujesz bez problemu przechowywanie ubrań, dokumentów, naczyń lub przyborów szkolnych. Dzięki mnogości dostępnych wzorów i modeli, stworzysz swoje wymarzone zestawienie, uzyskując dokładnie taki efekt, jaki zamierzałeś. Szafki pozwalają uporządkować przestrzeń a jednocześnie odpowiednio dobrane, tworzą klimat i styl pomieszczenia, w jakim się znajdują. Stanowią doskonałe uzupełnienie szafy, komody i witryny. Świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

 

Szafki drewniane – zestawy modułowe

Drewno nigdy nie wychodzi z mody, dlatego decyzja o zakupie szafek drewnianych to zawsze strzał w dziesiątkę. W naszym sklepie znajdziesz propozycje modeli utrzymanych w różnej stylistyce – od klasycznych, skierowanych do miłośników tradycyjnych wzorów, poprzez bardziej, modernistyczne w designie aż po te projektowane z myślą o pokojach młodzieżowych, cechujące się odważnym użyciem kolorów i grafik. Dodatkowo, meble Black Red White, stanowią gwarancję dobrej jakości materiałów i trwałości. Wszystkie nasze szafki zostały wykonane ze szczególną dbałością. Nasi projektanci tworzą modele wpisujące się w najnowsze światowe trendy, nie zapominając jednocześnie o tym, że każdy element umeblowania powinien być przede wszystkim funkcjonalny i ułatwiać utrzymanie porządku.

 

Szafki – czym kierować się przy zakupie?

Podejmując decyzję o zakupie szafek, powinieneś przede wszystkim dokładnie przyjrzeć się pomieszczeniu, w którym mają się znaleźć. Dokładne i właściwe rozplanowanie przestrzeni pozwoli najefektywniej ją wykorzystać. Uniwersalną zasadą obowiązującą przy zakupie wszystkich mebli, nie tylko szafek do sypialni czy szafek do salonu jest ta, że w małych pomieszczeniach należy unikać ciężkiego, ciemnego umeblowania. Tego typu modele świetnie sprawdzą się w dużych, przestronnych pokojach. W tych mniejszych sprawiają przytłaczające wrażenie i dodatkowo optycznie je zmniejszają. Wybierając szafki zastanów się, jakie dokładnie rzeczy chciałbyś w nich przechowywać. Szafki do pokoju młodzieżowego mają za zadanie ułatwienie utrzymania w porządku przedmiotów takich jak książki, płyty czy przyboru szkolne. Dobierz modele, które będą najlepiej dostosowane do spełniania tych funkcji. Nie zapominaj również o swoich upodobaniach estetycznych. Meble powinny tworzyć przestrzeń, w której będziesz czuł się komfortowo a przebywanie w niej sprawi radość na co dzień Tobie i Twoim najbliższym.