Biurko dębowe do gabinetu MOCCA

Materiał: dąb naturalny

Noga: stal czarna

Wymiar: S 150 x Gł. 80 x W 75 cm, grubość blatu 4 cm

Dodatkowe informacje:

  • 3 szuflady otwierane dotykowo TIP-ON
  • Fronty szuflad: S 35 x W 17 cm
  • Szerokość wnęki na nogi 105 cm
  • Dodatkowa opcja zamknięcia szuflad (koszt 100 zł)
  • Fronty szuflad i wstawka w blacie wykonane z czarnego szkła
  • Wysokość stalowej podstawy 15 cm

Postaw na solidne meble dębowe prosto od producenta

Dębowe biurka gabinetowe

Biurko dębowe do gabinetu MOCCA jest przykładem nowoczesnej, eleganckiej i masywnej formy połączonej z trwałością. Wykonanie z najlepszej jakości litego drewna dębowego zagwarantuje jego właścicielowi komfortowe i satysfakcjonujące użytkowanie oraz ociepli biurową przestrzeń. Solidne i masywne biurko z drewna litego posiada trzy szuflady oraz schowek w blacie. Duży blat biurka zapewni miejsce na dużą ilość dokumentów i przedmiotów biurowych, jak również wygodną pracę. Pojemne szuflady posiadają fronty wykonane z czarnego szkła. Biurko dębowe posiada nogę wykonaną ze stali pomalowanej proszkowo na kolor czarny. Wygląd biurka pozwoli na wkomponowanie go w wiele różnorodnych aranżacji. Nowoczesne biurko dębowe do gabinetu MOCCA z pewnością doskonale odnajdzie się w klasycznych i eleganckich jak i nowoczesnych wnętrzach. Dębowe biurka w klasycznym stylu wyróżniające się nowoczesnym designem to zdecydowanie najczęściej wybierane meble do gabinetu.

Wysokiej jakości biurka dębowe od producenta

Wszystkie oferowane przez nas produkty są wykonywane w naszej stolarni - jesteśmy producentem wszystkich mebli z naszej oferty. Biurka dębowe to najczęściej wybierane meble z kolekcji biurek. Biurka ze starego drewna, sosnowe biurka mimo wszystko przegrywają z biurkami dębowymi. To one są najczęściej wybierane przez naszych Klientów. Ale nie ma co się dziwić, są to jednak najtrwalsze i najsolidniejsze meble z litego drewna do gabinetu.

Zalety i wady biurek dębowych

Biurko dębowe charakteryzuje się bardzo stabilną konstrukcją, która zniesie niemal każdy ciężar. Jednocześnie biurko wizualnie jest bardzo lekkie i eleganckie. Biurka dębowe w kombinacji drewno dębowe z metalem to proste, ale świetne rozwiązanie dla osób, poszukujących nietuzinkowego mebla. Biurko z litego drewna dębowego ładnie wpasowuje się w otoczenie, nadaje przyjemnego klimatu i jest doskonałą wizytówką biura czy domowego gabinetu. Sprawia, że praca stanie się przyjemniejsza oraz bardziej wydajna. Szeroki blat z litego drewna dębowego ułatwia codzienną pracę i zajęcia. Z naszymi biurkami z drewna dębowego docenisz pozytywny wpływ drewna na Twoje samopoczucie i komfort pracy.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 75 cm
Do pobrania