Biurko dębowe z regulacją wysokości COLIN

Materiał: dąb naturalny

Nogi: stal czarna matowa

Wymiar: S 150 x Gł. 80 x W 65 do 125 cm

Dodatkowe informacje:

  • Krawędzie blatu – szwajcarskie podcięcie
  • Regulacja wysokości biurka
  • Grubość blatu 4 cm
  • 4 programowane wysokości

Postaw na solidne meble dębowe prosto od producenta

Biurko dębowe COLIN

Biurko regulowane COLIN to oryginalna i solidna propozycja biurka do biura, gabinetu, pokoju, jak również recepcji. Blat biurka wykonano z litego drewna dębowego o grubości 4cm. Natomiast nogi biurka wykonano ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny. Biurko dębowe charakteryzuje możliwość regulacji wysokości, co pozwala na perfekcyjne dostosowanie wysokości mebla do sylwetki oraz preferencji użytkownika. Dodatkowym charakterystycznym elementem podnoszonego biurka jest drewniany blat ze szwajcarskimi krawędziami. To wszystko sprawia, że drewniane biurko regulowane jest solidne i stabilne, ale jednocześnie wygląda lekko, nowocześnie i efektownie wkomponuje się w przestrzeń.

Biurko dębowe z regulacją wysokości

Regulowane biurko dębowe COLIN to niespotykane dotąd na rynku rozwiązanie, łączące mebel wykonany z litego drewna z elektryczną regulacją wysokości. Biurko regulowane z drewnianym blatem zapewni dużo miejsca do pracy, wprowadzi niepowtarzalny klimat do pomieszczenia oraz zapewni wieloletnie użytkowanie. Nowoczesny mechanizm został dyskretnie ukryty pod blatem biurka, co pozwoliło zachować ciepły, domowy charakter biurka. Biurko z podnoszonym blatem pozwala na płynną regulację wysokości oraz zapamiętanie aż czterech pozycji. Wysoki zakres regulacji wysokości pozwoli na komfortową pracę zarówno dorosłemu, jak i wygodną naukę dla dziecka. Z biurkiem regulowanym możesz stworzyć wygodne miejsce do pracy czy domowe biuro.

Zakres wysokości od 65 do 125 cm. Dzięki dopasowaniu wysokości do naszych potrzeb drewniane biurko regulowane jest ergonomiczne i funkcjonalne. Biurko regulowane zapewni jednocześnie komfortowe warunki pracy - zarówno na siedząco, jak i na stojąco.

Biurko regulowane dostosowane do Ciebie
Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 75 cm
Do pobrania