Oryginalne i efektowne biurko do Twojego gabinetu

Biurko Exena II dąb wotan i antracyt to niezwykle funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdym biurze czy domowym gabinecie. Jego szerokość, która wynosi od 134 do 210 cm, daje możliwość dostosowania go do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Jedną z największych zalet tego biurka jest możliwość modyfikacji bocznej części. Może ona być równo z biurkiem, tworząc w ten sposób tradycyjne, prostokątne biurko. Jednak jeśli potrzebujesz większej przestrzeni do pracy, możesz ustawić ją prostopadle, tworząc w ten sposób praktyczne biurko narożne. Ta elastyczność sprawia, że biurko Exena II jest idealne zarówno do większych pomieszczeń biurowych, jak i do mniejszych przestrzeni domowych.

Wysokość biurka wynosi 78 cm, co zapewnia optymalne warunki pracy i komfort użytkowania. Dzięki temu możesz pracować przez dłuższy czas bez odczuwania dyskomfortu w plecach czy ramionach. Głębokość biurka to 60 cm, co zapewnia wystarczającą ilość miejsca na laptopa, dokumenty czy inne niezbędne przedmioty. Kolorystyka biurka Exena II również zasługuje na uwagę. Połączenie dębu wotanu i antracytu nadaje mu nowoczesny i elegancki wygląd, który doskonale wpisuje się w różne style aranżacji wnętrz. Ponadto, biurko zostało wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej, co gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia.

Biurko Exena II to nie tylko estetyczne, ale także praktyczne rozwiązanie. Dzięki możliwości modyfikacji bocznej części, dostosujesz je do swoich potrzeb i preferencji. Jego optymalne wymiary i ergonomiczny design zapewniają komfort i wygodę podczas pracy. Dodatkowo, elegancka kolorystyka i wysokiej jakości materiały sprawiają, że biurko będzie ozdobą każdego wnętrza. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz biurka do biura czy do domowego biurka, Exena II spełni Twoje oczekiwania i zapewni Ci idealne warunki do skutecznej pracy. 

Co musisz wiedzieć przed zakupem?

  • Możliwość dostosowania szerokości biurka do indywidualnych potrzeb
  • Elastyczność modyfikacji bocznej części biurka, umożliwiająca tworzenie biurka narożnego
  • Optymalna wysokość i głębokość biurka zapewniające komfort pracy