Biurko Flames - miejsce wielkich odkryć i małych sukcesów

Urządzasz domowe biuro lub pokój swojego dorastającego dziecka? Tutaj najlepiej sprawdza się prostota i ponadczasowość, która przetrwa zmieniający się gust nastolatka. Nowoczesna kolekcja Flames zachwyca frontami na wysoki połysk, ozdobnymi ryflowaniami i prostymi uchwytami.

Trudno wyobrazić sobie domowe biuro lub pokój ucznia bez tego mebla. Biurko Flames zachwyci przestronnym blatem, na którym można odrabiać lekcje, uczyć się i pracować. Znajdzie się na nim miejsce nie tylko na laptopa i notatki, ale też lampkę biurkową i stojak z długopisami. Warto mieć zszywacz i taśmę klejącą w zasięgu ręki, np. w szufladzie lub szafce.

Blat pokryto laminatem, dzięki czemu jest bardziej odporny na zarysowania, o które nietrudno podczas codziennego użytkowania mebla.

Proste, geometryczne formy oraz jasne wybarwienie, sprawdzą się idealnie w nowoczesnych aranżach. Korpus w kolorze biały połysk zestawiono z frontami w kolorze biały wysoki połysk. Efektowne ryflowania na froncie podkreślają charakter mebla.

Proste, metalowe uchwyty ułatwią dostęp do zawartości mebla. 

Biurko Flames to nieodłączny element zabudowy pokoju młodzieżowego i biura. Warto go jednak uzupełnić innymi meblami z kolekcji, tj. witryny, regał, szafka RTV, łóżko. Łącz ze sobą poszczególne elementy i twórz komfortową przestrzeń.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 56 cm
Wysokość 75 cm
Waga 41.4 kg
Do pobrania