Biurko Raven – kreatywna strefa home office

 

Solidne biurko Raven z industrialnym sznytem sprawi, że Twoje miejsce do pracy nabierze wyrazu. Poza ciekawym wzornictwem mebel oferuje dużo miejsca do przechowywania, dzięki czemu uporządkujesz wnętrze i lepiej skupisz się na wykonywanych zadaniach.
 

Biurko Raven wyposażone jest w dwie szafki i jedną szufladę, a także otwartą półkę. Pomieścisz w nim zarówno komplet segregatorów, jak i drobne akcesoria biurowe. Każda z szafek została przedzielona półką, co umożliwia efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Na szerokim blacie wygodnie rozłożysz się z komputerem i dokumentami. Mebel ma 150 cm szerokości, 60 cm długości i 74 cm wysokości. Wykonanie z płyty meblowej przekłada się na jego solidność i trwałość.
 

Potężna bryła została osadzona na metalowych nóżkach, dzięki czemu prezentuje się zgrabniej i doskonale wpisze się w loftowe aranżacje. Minimalistyczne uchwyty gwarantują wygodny dostęp do zawartości mebla.
 

Biurko dostępne jest w dwóch oryginalnych wersjach kolorystycznych. Oba warianty sprawdzą się zarówno w nowoczesnym gabinecie, jak i pokoju nastolatka czy niewielkiej strefie home office w sypialni. Sprawdź też inne elementy kolekcji Raven i stwórz harmonijne oraz inspirujące miejsce do pracy w swoim domu.