Nowoczesne biurko z elektryczną regulacją wysokości. Dopasuj swoje miejsce pracy do własnych potrzeb dzięki temu biurku z elektryczną regulacją wysokości. Wykonane z łatwej w pielęgnacji płyty wiórowej oraz solidnej stalowej ramy, biurko z łatwością służyć będzie przez wiele lat. Regulacja pozwala także na korzystanie z niego w pozycji stojącej, co pozytywnie wpływa na nasze ciało i jakość pracy. Dodatkowo wbudowana pamięć pozwala na zapisanie do 2 różnych ustawień wysokości, dzięki czemu szybko podniesiesz lub opuścisz blat wedle własnych potrzeb. Nowoczesny wygląd biurka pozwoli mu dopasować się zwłaszcza do pomieszczeń utrzymanych w surowym, nowoczesnym stylu.

Szczegóły:

Typ produktu: Biurko regulowane
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Szary
Kolor ramy: Czarny
Odcień: Jasnoszary
Rodzaj materiału: Stal
Materiał: Płyta wiórowa
Materiał dodatkowy: Stal
Materiał nóżek: Stal
Materiał blatu: MDF
Typ regulacji: Elektryczny
Wykończenie: Melamina

Wymiary:

Głębokość: 72 cm
Szerokość: 130 cm
Wysokość: 63-128 cm
Waga: 43 kg
Maks. obciążenie: 60 kg

W ofercie: 1 x Biurko

Cechy produktu: Elektryczna regulacja wysokości, Zapamiętuje do 2 ustawień wysokości, Podwójny silnik zapewnia płynną regulację wysokości i niski poziom hałasu podczas użytkowania, Zgodny z certyfikatem jakości ISO, Niezwykle stabilna konstrukcja nóżek

Montaż: Wymaga kompletnego montażu. 20-40 min.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Płyta wiórowa:
1.Używać wyłącznie łagodnych środków czystości oraz miękkiej ściereczki. Po przetarciu na mokro dokładnie wytrzeć do sucha.

Stal:
1.Elementy miedziane lub chromowane należy polerować przeznaczonymi do tego środkami
2.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia
3.Czyścić za pomocą ogólnodostępnych, delikatnych środków myjących oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha.