Biurko z elektryczną regulacją 160 – ergonomia i prosty design

Biurko zapewniające wygodną pracę, a zarazem dopełniające estetykę pomieszczenia w stylu nowoczesnym, minimalistycznym lub skandynawskim? Oto ono – doskonale sprawdzi się w urzędach, biurach, salach konferencyjnych czy centrach szkoleniowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby było również wyposażeniem pokoju nastolatka czy kącika biurowego.

Biurko ma blat wykonany z grubej na 22 mm płyty laminowanej. Jest to materiał o wysokiej odporności ma uszkodzenia, co przekłada się na jego estetyczny, świeży wygląd niezależnie od intensywności eksploatacji. Wysokość blatu można regulować w zakresie od 72 do 120 cm, a ponieważ zapamiętuje 4 poziomy wysokości, dzięki czemu szybko można przestawić go do wybranego. Nogi zostały wykonane z metalu, które mają możliwość regulacji poziomu, dostosowując się do krzywizny powierzchni podłogi. Dzięki podstawom gwarantują pełną stabilność mebla.

Kolor blatu biurka to naturalne drewno, a nogi mają barwę czarną. Dodaje to meblowi estetyki i pozwala na wpasowanie go w wiele aranżacji wnętrz. Wymiary wynoszą 72-120 × 160 cm. Świetnie komponuje się z innymi meblami biurowymi oraz nowoczesnymi.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 72-120 cm
Waga 36.95 kg
Do pobrania