Pojedynczy box Telti — synonim komfortu

Przymierzasz się do zakupu boxu, podstawy łóżka? Co powiesz na nasz model Telti 140? Jest to funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie. Box został wyposażony we wkład sprężynowy typu bonell o wysokości 11 cm, dzięki któremu jego powierzchnia jest jednorodna i równa. Box ten stanowi świetne rozwiązanie dla każdej osoby, która pragnie zadbać o swój komfort w nocy.

Produkt został wyposażony w ozdobne stopki wykonane z drewna, które zapewniają stabilność i trwałość. Są estetyczne i stanowią świetne uzupełnienie boxu! Ułatwiają także sprzątanie zabrudzeń.

Box możesz zakupić pojedynczo lub dobrać do niego odpowiedni materac czy też wezgłowie. Tego typu zestaw będzie maksymalnie dostosowany do Twoich preferencji i zapewni Ci wygodę, której nigdy nie doświadczyłeś! Produkt ten stanowi połączenie komfortu z estetyką. Został zaprojektowany tak, by móc odpowiedzieć na oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Posłuży również jako ozdoba Twojej sypialni!

 

Cechy szczególne mebla:
• Box stanowi podstawę łóżka kontynentalnego
• Wkład sprężynowy typu bonell - jednorodna i równa powierzchnia
• Podwyższone stopki - ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
• Ozdobne stopki z drewna liściastego - zwiększona trwałość i wytrzymałość
• Dostepne dojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z wezgłowiem, materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem), w opcji puf - przystosowany do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko, pozwala na dopasowanie spania do Twoich potrzeb i czyni mebel niezwykle funkcjonalnym, dając poczucie komfortu w domowym zaciszu

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 140 cm
Wysokość 38 cm
Waga 29 kg
Do pobrania