Box Telti, który zadba o Twoją wygodę

Box Telti to podstawa łóżka kontynentalnego. Możesz ją dowolnie konfigurować wraz z materacami czy wezgłowiem, tak, by zapewnić sobie maksymalną wygodę podczas snu.

Box został wyposażony we wkład sprężynowy typu bonell o wysokości 110 mm. Jednorodna i równa powierzchnia przyczynia się do zwiększania komfortu. Dzięki podwyższonym stopkom, utrzymanie czystości pod boxem jest bezproblemowe i szybkie. Stopki te zostały wykonane z drewna i nadają całej konstrukcji niepowtarzalnego designu. Dzięki temu produktowi zapomnisz o nieprzespanych nocach i braku komfortu. Dość spora powierzchnia umożliwi Ci swobodne przemieszczanie się czy zmienianie pozycji. Czytanie książki czy oglądanie telewizji umożliwi Ci pełen relaks.

Box posiada 180 cm szerokości, 38 cm wysokości oraz 200 cm długości. Całość została odpowiednio zaprojektowana, z uwzględnieniem każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Sprawia to, że produkt ten pełni nie tylko rolę praktyczną, ale także estetyczną. To przepiękna ozdoba Twojej sypialni!

 

Cechy szczególne mebla:
• Box stanowi podstawę łóżka kontynentalnego
• Wkład sprężynowy typu bonell - jednorodna i równa powierzchnia
• Podwyższone stopki - ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
• Ozdobne stopki z drewna liściastego - zwiększona trwałość i wytrzymałość
• Dostepne pojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z wezgłowiem, materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem), w opcji puf - przystosowany do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko, pozwala na dopasowanie spania do Twoich potrzeb i czyni mebel niezwykle funkcjonalnym, dając poczucie komfortu w domowym zaciszu
Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 180 cm
Wysokość 38 cm
Waga 54 kg
Do pobrania