Wybierz box Telti i zrelaksuj się

Jeśli doświadczasz nieprzespanych nocy lub budzisz się z bólem pleców, karku czy ramion — powinieneś zadbać o higienę snu, rozpoczynając od odpowiedniego wyposażenia.

Proponujemy wysokiej jakości box, stanowiący podstawę łóżka kontynentalnego. Możesz zakupić pojedynczy produkt lub dobrać do niego wezgłowie czy odpowiedni materac, dzięki któremu noce staną się o wiele spokojniejsze. Box jest podwójny, przeznaczony dla dwóch osób. Został wyposażony we wkład sprężynowy typu bonell o wysokości 110 mm. Posiada podwyższone, estetyczne stopki, które nadają całości oryginalności, a także ułatwiają utrzymanie sypialni w czystości.

Box prezentuje się estetycznie i nowocześnie — sprawdzi się w niemalże każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego stylu! Jego wymiary wynoszą 160 × 38 × 200 cm i są uniwersalne. Umożliwiają swobodne zmienianie pozycji czy wygodne ułożenie się. Box Telti, poza swoją funkcjonalnością — charakteryzuje się także wysoką jakością wykonania. To produkt trwały i solidny!

 

Cechy szczególne mebla:
• Box stanowi podstawę łóżka kontynentalnego
• Wkład sprężynowy typu bonell - jednorodna i równa powierzchnia
• Podwyższone stopki - ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
• Ozdobne stopki z drewna liściastego - zwiększona trwałość i wytrzymałość
• Dostepne dojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z wezgłowiem, materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem), w opcji puf - przystosowany do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko, pozwala na dopasowanie spania do Twoich potrzeb i czyni mebel niezwykle funkcjonalnym, dając poczucie komfortu w domowym zaciszu
Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 160 cm
Wysokość 38 cm
Waga 50 kg
Do pobrania