Meble Capital 33rd saperavi avenue – nowoczesny design w Twojej kuchni

Urządzanie kuchni w nowoczesnym stylu to duże wyzwanie. Zwłaszcza jeśli Twoje pomieszczenia mają mały metraż – wtedy liczy się każdy centymetr. Szukasz sposobu, by jak najlepiej zagospodarować każdy kąt i jednocześnie stworzyć nowoczesny, minimalistyczny wystrój?

Kuchnia na wymiar Capital 33rd saperavi avenue pozwoli Ci wykreować pomieszczenie dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Dzięki szerokiej ofercie szafek o różnych rozmiarach perfekcyjnie dopasujesz meble do układu okien, drzwi i instalacji. Jeśli cenisz przestrzeń i oszczędność miejsca, wybierz wiszące lub stojące narożniki. Dobrym rozwiązaniem jest też wbudowanie sprzętu AGD w szafki.

To Ty tu decydujesz – również jeśli chodzi o kolory frontów, blatów oraz korpusów. Możesz zainspirować się katalogiem lub tworzyć własne, niepowtarzalne połączenia, które z pewnością zwrócą uwagę Twoich gości. Linia Capital 33rd saperavi avenue zachwyci Cię wyborem nowoczesnych odcieni – zarówno tych chłodnych, jak i cieplejszych. Które z nich wybierzesz?

Do pobrania
Informacje techniczne

Kolorystyka frontu jest uwarunkowana naturalnym kolorem drewna - kolor frontu może różnić się od kolorystyki prezentowanej na ekspozycji lub we wzorniku.

Fronty wykonane z naturalnego drewna lub fornirowane swój niepowtarzalny wygląd zawdzięczają zróżnicowanemu usłojeniu, sękom, cętkom i przebarwieniom.

Wszystkie elementy kuchni powinny być zamówone w jednym zamówieniu - gwarancja jednolitej barwy i charakteru frontów i dodatków.

Pozostałe informacje
Grupa Capital