Meble Capital 38th elysee avenue – nowoczesna kuchnia, o jakiej marzysz

Chcesz na nowo urządzić lub odświeżyć swoją kuchnię? Z pewnością wiesz, jak ważny jest odpowiedni dobór zabudowy. W końcu wygodne i estetyczne pomieszczenie sprawia, że spędzanie w nim czasu staje prawdziwą przyjemnością. Jeśli szukasz kuchni, gdzie funkcjonalne rozwiązania idą w parze z nowoczesnym designem, linia Capital 38th elysee avenue jest właśnie dla Ciebie.

W kuchni na wymiar liczysz się tylko Ty i Twoja kuchnia. Dopasujesz szafki i blaty tak, by dokładnie wpasowały się w Twój gust. Bogaty katalog kolorów, wzorów oraz brył sprawi, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Jeśli uwielbiasz soczyste kolory, możesz wybrać fronty w odcieniu awokado lub miodowym. Żywe barwy linii Capital 38th elysee avenue odświeżą Twoją kuchnię i wprowadzą do niej radosny akcent. Na takim tle doskonale zaprezentują się świeże kwiaty lub zioła. Możesz postawić na środku pomieszczenia stół i nakryć go obrusem o nietuzinkowym wzorze, który dopasuje się do frontów. Wystrój spodoba się nie tylko Tobie, lecz także Twoim bliskim, a codzienne posiłki w nowoczesnej kuchni nabiorą nowego znaczenia.

Wymiary
Do pobrania