Meble kuchenne Capital 43rd luvak avenue – stylowa kuchnia w nowoczesnej odsłonie

Kuchnia powinna przywodzić na myśl bezpieczeństwo oraz rodzinne ciepło. Z drugiej strony pełni ona również funkcję użytkową, dlatego ważne, by estetyka szła tutaj w parze z praktycznymi rozwiązaniami na miarę XXI wieku. Jeśli cenisz minimalizm, funkcjonalność i prostotę, nowoczesna kuchnia Capital 43rd luvak avenue jest właśnie dla Ciebie.

Lakierowane fronty szafek z pewnością zachwycą Cię swoim designem. Delikatne frezy nadają im subtelności, a jednocześnie stanowią stylowy, dekoracyjny element. Matowe wykończenie frontów stworzy zaś gustowną taflę i wprowadzi do pomieszczenia harmonię. W takim otoczeniu spędzanie czasu z bliskimi stanie się jeszcze bardziej przyjemne.

Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na wystrój, bogata oferta kolorów, brył i uchwytów z pewnością Cię zainspiruje. Wybierasz nie tylko rodzaje szafek i blatów, lecz także ich odcienie. Dzięki temu stworzysz nowoczesną kuchnię, jaką będziesz cieszyć się przez lata.

Do pobrania
Informacje techniczne
MATERIAŁ: PŁYTA HDF, LAKIER (MAT) GRUBOŚĆ: 19MM Wielofunkcyjna wyspa dyskretnie połączy kuchnię z salonem. To bardzo ciekawe rozwiązanie, zarówno pod względem wystroju, jak i funkcjonalności. Dodatkowy blat oraz szafki tworzące wyspę pozwalają przenieść kilka czynności kuchennych na większą powierzchnię. Obszerna wyspa pomieści także zlew lub płytę grzewczą albo będzie wygodnym miejscem spożywania posiłków.
Pozostałe informacje
Grupa Capital