Meble Capital 46th York Avenue – nieoczywiste połączenie

W dobrze zorganizowanej kuchni wszystko jest na swoim miejscu, a Ty czujesz się pewnie i komfortowo. Dzięki temu przygotowywanie posiłków oraz wspólne zasiadanie do stołu z rodziną stają się codziennym rytuałem, na który czekasz z utęsknieniem. Potrzebujesz nowej kuchni? A może chcesz ją odświeżyć? Jeśli cenisz eleganckie aranżacje w klasycznej odsłonie, linia 46th York Avenue będzie doskonałą bazą Twojego pomieszczenia.
Skomponuj zestaw, dopasowany do swoich potrzeb. Szeroka oferta kolorystyczna frontów daje możliwość ciekawego zaaranżowania przestrzeni.  Delikatny odcień pastelowego różu, butelkowa zieleń czy atramantowy - to tylko kilka niebanalnych rozwiązań.  Wybierz korpus i blat by dopełnić całości  i podkreślić charakter kuchni.
Takie zestawienie to sposób na aranżację nieoczywistego wnętrza dla indywidualistów. Uwagę przyciąga również wysoka zabudowa z rzędem przeszklonych witryn eksponujących kuchenną zastawę. Dzięki temu stworzysz kuchnię, jaką będziesz cieszyć się przez lata.
Kuchnie 46th York Avenue to ponadczasowa elegancja, która nigdy nie wyjdzie z mody. Ich uniwersalny design sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. 

 

Wymiary
Do pobrania