Ława SKY

Ława SKY to wyjątkowy mebel, który idealnie wpisuje się w potrzeby małych mieszkań oraz tych, którzy szukają funkcjonalnych i wszechstronnych rozwiązań do swojego wnętrza. Ta innowacyjna ława posiada unikalny mechanizm, który pozwala jej rozkładać się do szerokości stołu, co stanowi doskonałe rozwiązanie do przestrzeni, gdzie liczy się każdy centymetr.

W pozycji złożonej, ława SKY ma szerokość 100 cm, co czyni ją niezwykle kompaktowym meblem, który nie dominuje przestrzeni. Jednak, gdy potrzebujesz więcej miejsca do pracy, spotkań lub posiłków, możesz ją łatwo rozłożyć, zyskując szerokość aż 200 cm. To elastyczne rozwiązanie pozwala dostosować mebel do bieżących potrzeb, bez konieczności inwestowania w dodatkowe stoły czy stołki.

Ława SKY to nie tylko praktyczny mebel, ale również doskonale przemyślany pod względem przechowywania. Pod jej blatem znajduje się schowek, który stanowi dodatkową funkcjonalność i ułatwia organizację przestrzeni w Twoim wnętrzu. To rozwiązanie pozwala zachować estetykę i uporządkowany wygląd Twojego salonu.

Wysokość ławy SKY w pozycji standardowej wynosi 53 cm, co pozwala na komfortowe korzystanie z niej w codziennych czynnościach. Jednak, jeśli potrzebujesz wyższej powierzchni roboczej, ława może być podniesiona do 78 cm, co czyni ją idealnym miejscem do pracy przy laptopie czy projekcie artystycznym.

Oprócz swojej funkcjonalności, ława SKY oferuje również szeroki wybór kolorystyczny, dzięki czemu możesz dopasować ją do stylu swojego wnętrza. Dostępna jest w 14 różnych kolorach, co daje Ci możliwość wyboru dokładnie takiej wersji, która najlepiej pasuje do Twojego gustu i estetyki mieszkania.

Ława SKY to mebel stworzony z myślą o efektywnym wykorzystaniu przestrzeni w małych mieszkań, zapewniający elastyczność i komfort użytkowania. Dzięki możliwości rozkładania i różnorodności kolorów, ta ława jest doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i styl w jednym.

Wymiary :

Szerokość: 100-200 cm

Głębokość: 80 cm

Wysokość: 53-78 cm

KOLORYSTYKA:

NÓŻKI - dąb truflowy

BLAT - dąb truflowy

MATERIAŁ WYKONANIA:

NÓŻKI - płyta laminowana 16 mm

BLAT - płyta laminowana 32 mm

Wymiary
Długość 100-200 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 78 cm
Do pobrania