Designerskie biurko dębowe na metalowych nogach do biura VITA

Materiał: dąb naturalny

Nogi: stal czarna matowa

Wymiar: S 160 x Gł. 80 x W 75 cm, grubość blatu 4 cm,

Dodatkowe informacje:

  • Fronty szuflad – czarne szkło
  • Blat – szwajcarskie podcięcie z trzech stron
  • Skórzana wstawka w blacie: 80 x 50 cm
  • 2 szuflady otwierane dotykowo TIP-ON
  • Wymiary frontów szuflad: S 37 x W 14 cm

Postaw na solidne meble dębowe prosto od producenta

Nowoczesne biurko dębowe VITA

Designerskie biurko dębowe na metalowych nogach VITA to najnowsza propozycja mebla do urządzenia biura jak i domowego gabinetu. Nowoczesne biurko dębowe z metalowymi nogami posiada dębowy blat, który z trzech stron posiada szwajcarskie podcięcie. Designerskie biurko wykonane z litego drewna dębowego zapewni trwałość i solidność mebla. Natomiast dębowy blat biurka o grubości 4 cm ze szwajcarskim podcięciem połączono z czarną skórzaną wstawką. Dzięki podcięciu blatu biurko dębowe wygląda niezwykle lekko i oryginalnie. Również kontenerek biurka wykonano z litego drewna dębowego. Dąb lity, stanowiący główny element biurek dębowych, prezentowanych w naszej ofercie starannie dobrano pod kątem jakości i precyzyjnie obrobiono, tworząc zachwycający efekt. Biurko wykonane z litego drewna dębowego w połączeniu z metalowymi nogami to doskonała propozycja dla wnętrz w stylu loft, industrialnym. Nasze biurka dębowe, jak również szafki RTV, stoły oraz witryny z kolekcji VITA posiadają nogi wykonane ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny. Każde z naszych biurek możemy dopasować do Twoich indywidualnych potrzeb.

Funkcjonalne i solidne biurka dębowe do gabinetu

Biurko dębowe VITA posiada dwie pojemne szuflady, które zapewnią miejsce na schowanie wszystkich najpotrzebniejszych dokumentów. Fronty szuflad wykonane są ze szkła w kolorze czarnym. Forma biurka jest ergonomiczna i funkcjonalna w użytkowaniu. Biurka dębowe posiadają nowoczesną stylistykę, która uzyskana została dzięki zastosowaniu materiałów, przełamujących naturalność i ponadczasowość litego drewna dębowego. Nowoczesna forma podkreśla jakość i design mebli. Designerskie biurko dębowe na metalowych nogach VITA doskonale sprawdzi się w każdym pokoju, gabinecie lub biurze.

Eleganckie biurko dębowe - oryginalny design

Codzienna praca, nauka czy też rozrywka jest o wiele przyjemniejsza, gdy zasiadamy do niej przy komfortowym, pięknym biurku. Wybierając biurko dębowe kierujemy się przede wszystkim jego funkcjonalnością, wielkością blatu, ilością miejsca do przechowywania dokumentów. Ale ważny jest też wygląd, bo jest on często uosobieniem jego właściciela. Nasze drewniane biurko na metalowych nogach VITA z pewnością zaskoczy każdego swoim oryginalnym, nowoczesnym designem. Wyjątkowo cienkie, ale solidne metalowe nogi zwracają na siebie uwagę. Dodatkowo podcięty od spodu blat z litego drewna dębowego sprawia, że biurko dębowe wygląda jeszcze bardziej lekko. Biurka dębowe ze szklanymi elementami oraz skórzaną wstawką dodają elegancki i nowoczesności. Warto zdecydować się na biurko dębowe, które jest ergonomiczne, a jednocześnie piękne i niepowtarzalne. Należy przy tym uświadomić sobie, że nie ma dwóch identycznych dębowych biurek – każde z nich będzie unikalne, a obcowanie z pięknem naturalnego drewna dębowego sprzyja komfortowi w pracy.

Dębowe biurka z litego drewna dębowego

Dąb jest wyjątkowo szlachetnym gatunkiem drewna. Ceniony jest za jego niesamowitą trwałość i odporność na uszkodzenia. Drewno dębowe stanowiące główny element biurek dębowych zostało starannie dobrane pod kątem jakości i precyzyjnie obrobione, tworząc zachwycający efekt. W naszej ofercie znajdziesz tylko dębowe biurka, które cechują się zastosowaniem wysokiej klasy litego drewna dębowego, które stanowi blat lub podstawę biurka. Nowocześnie prezentujące się dębowe biurka doskonale wyglądają w pomieszczeniach, utrzymanych w stylu nowoczesnym oraz industrialnym. Klasyka w połączeniu z nowoczesnością tworzy niepowtarzalny design. Dlatego nowoczesne meble do domu są najczęściej wykonane z litego drewna dębowego. Solidne metalowe elementy wykonane są ręcznie, malowane proszkowo dzięki czemu tworzą odporną na uszkodzenia powłokę lakierniczą.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 75 cm
Do pobrania