GRANATOWY NAROŻNIK W KSZTAŁCIE PODKOWY VIDO U – to narożnik rozkładany z funkcją spania, który idealnie sprawdzi się w większych pomieszczeniach. Narożnik wykonany z surowców wysokiej jakości, zapewniających długoletnie, bezproblemowe użytkowanie

Oparcie stanowią cztery duże pikowane poduszki, które zapewniają komfortowe podparcie dla pleców.

WYSTĘPUJE W WIELU KOLORACH
Narożnik VIDO U wyposażamy w wygodną funckję spania o powierzchni 140x270cm . Funkcja spania tworzy się po wysunięciu siedziska do przodu oraz położenia oparcia. Pod siedziskiem funkcyjnym jak i w narożnikowych częściach mebla zostały zamontowane 3 skrzynie na pościel, dzięki czemu zyskują Państwo dużą powierzchnię do przechowywania.
Proponujemy Państwu mebel wykonany w welurowym materiale MANILA koloru granatowego. Materiał ten jest bardzo miły i przyjemny w dotyku. W jego produkcji został wyeliminowany efekt pilingu, dzięki czemu będą go mogli Państwo użytkować przez długi okres bez zbędnych problemów. Materiał przeszedł również pozytywnie test trudnopalności na papierosa, przez co posiada również utrudnioną palność (nie pali się, a topi). Tkanina cechuje się bezproblemowym użytkowaniem i czyszczeniem.
Narożnik rozkładany VIDO U posiada jedną z najwygodniejszych funkcji spania dostępnych na rynku. Nasz mebel jest wyposażony w sprężyny bonell na całej powierzchni spania, przez co jest bardzo odporny na wszelkie odkształcenia (w porównianiu do wykonania mebla na samej piance). Mebel z tym wypełnieniem jest idealny zarówno do spania jak i wypoczynku.
Nogi w narożniku VIDO U są wykonane z DREWNA pochodzącego z ekologicznych upraw. Dbamy razem z Państwem o generowanie jak najmniejszych szkód dla środowiska. Wybierając nasz produkt masz pewność, że dbamy nie tylko o jego jakość ale również pochodzenie surowców.
Narożnik z funkcją spania VIDO U jest wyposażony w bardzo prosty system rozkładania. Wystarczy pociągnąć siedzisko, które wyjeżdża na wewnętrznych kółkach i opuścić oparcie. Bardzo ważnym dodatkiem są 3 pojemne pojemnniki na pościel.
Łatwy intuicyjny montaż mebla wspomagany wysyłaną przez nas INSTRUKCJĄ MONTAŻU. Służymy również pomocą na infolinii oraz naszych mediach społecznościowych.
Przedstawiamy wymiary narożnika VIDO U :
✔ Głębokość siedziska: 73cm
✔ Wysokość poduszek: 50cm
✔ Wysokość nóg: 10cm
Potrzebna głębokość dla funkcjonalności narożnika to 140cm

Tolerancja wymiarów w meblach tapicerowanych +/- 3cm - PRACA RĘCZNA
Skandynawski narożnik VIDO U zapewnia maksymalną wygodę oraz funkcjonalność na lata.
Gwarantujemy wygodny sen!