Mantaro 1BK element systemu modułowego 1 z pojemnikiem - kompaktowa sofa z szufladą

Urządzając wnętrze salonu nie sposób pominąć strefy relaksu. W jej centrum ustaw narożnik modułowy Mantaro, w którego skład wchodzi element systemu modułowego 1 z pojemnikiem 1BK. Ten element przypomina prostą, wąską sofę wyposażoną w szufladę - praktyczną i funkcjonalną.

Siedzisko wypełnione sprężyną falistą i pianką zostało dodatkowo uzupełnione warstwą pianki wysokoelastycznej, dzięki czemu tworzy komfortową przestrzeń wypoczynkową. Stabilne oparcie z pianki i pianki HR będzie optymalnym podparciem dla kręgosłupa na każdym jego odcinku. Głowę możesz oprzeć o regulowany zagłówek, który dopasujesz do swoich potrzeb.

Element systemu modułowego 1 z pojemnikiem 1BK nie tylko jest miejscem do wypoczynku, ale też wydzieloną przestrzenią do wykorzystania. Praktyczna szuflada tworzy miejsce do przechowywania poszewek, koca lub odzieży sezonowej.

Zestawiaj ze sobą poszczególne elementy i spraw, że element systemu modułowego 1 z pojemnikiem 1BK narożnika modułowego Mantaro będzie dopełnieniem całego mebla wypoczynkowego.

 

Cechy szczególne mebla:
- Sprężyny faliste w siedzisku - komfortowa i jednorodna powierzchnia użytkowania
- Łatwy dostęp do pojemnika
- Stałe oparcie - stabilność kształtu oparcia oraz zwiększona wygoda
- Regulowany zagłówek
- W siedzisku dodatkowa warstwa wysokoelastycznej pianki HR - zwiększona miękkość i komfort
- Moduły z możliwością łączenia

 

Istnieje możliwość wykonania mebli w innej tkaninie, zgodnie ze wzornikiem i cennikiem dostępnym w punkcie sprzedaży.