Vouge element systemu modułowego Lux 2DL – sofa z pojemnikiem

Masz w planach remont mieszkania, a może właśnie wykańczasz dom? Pamiętaj o wydzieleniu strefy rozrywki w swoim salonie. Sprawdzi się tutaj narożnik modułowy Vouge, który możesz zaprojektować samodzielnie, uwzględniając metraż i swoje potrzeby.

Jeżeli szukasz modułu, który stworzy komfortowe miejsce dla 2 osób, to moduł Vouge 2DL jest dla Ciebie. Jego siedzisko wypełniono pianką oraz podwójną sprężyną: bonell i falistą, co zapewnia wysoką jakość i wygodę. Oparcie złożone z 2 dużych poduszek oparciowych wypełniono pianką i silikonem, dzięki czemu dopasują się do krzywizn ciała, zapewniając Ci optymalne oparcie kręgosłupa.

Element modułowy o wymiarach 133 x 121 x 84 cm kryje w sobie funkcję spania, którą możesz szybko rozłożyć i cieszyć się 2 dodatkowymi miejscami noclegowymi. Moduł z funkcją spania i pojemnikiem pomoże też w przechowywaniu pościeli lub odzieży sezonowej.

Element Lux 2DL możesz zestawić z innymi elementami modułowymi i stworzyć wymarzony narożnik modułowy Vouge, dopasowany do potrzeb Twojej rodziny.

 

Cechy szczególne mebla:
• Element systemu modułowego
• Sofa z funkcją spania
• Poduszki oparciowe- komfortowe podparcie
• Funkcjonalny pojemnik na pościel
• Sprężyny bonell na całej powierzchni spania - komfortowe i jednorodne spanie
Wymiary
Głębokość 121 cm
Szerokość 133 cm
Wysokość 84 cm
Waga 77 kg
Do pobrania