Kuchnia modułowa Family Line Iris – czar nowoczesności w wielu wydaniach

W kuchni modułowej to Ty stajesz się architektem swojego pomieszczenia. Inspirują Cię nowoczesne aranżacje i masz już gotową wizję? A może dopiero szukasz natchnienia? Family Line Iris to linia, której potrzebujesz.

Fronty linii Family Line Iris prezentują się w dwóch uniwersalnych kolorach: biały super mat oraz ferro. Takie odcienie pozwolą Ci na liczne kombinacje i zabawę barwami. Ich neutralność oraz ponadczasowość sprawiają, że łatwo dopasujesz dodatki oraz korpusy czy blaty. W katalogu znajdziesz szeroką gamę odcieni, które zharmonizują się z frontami i stworzą efektowny zestaw. Razem z rodziną z pewnością wpadniecie na wiele pomysłów. Inspiracje możecie czerpać również z przykładowych aranżacji, które umieściliśmy w katalogu.

Systemy, jakie zastosowano w tej nowoczesnej kuchni skupiają się na oszczędności oraz maksymalnym zagospodarowaniu przestrzeni. Jeśli masz mnóstwo drobnych akcesoriów, pojemne szuflady z pewnością skradną Twoje serce. Wewnątrz znajdziesz poprzeczne podziały i metalowe, dopasowane wkłady na sztućce. Dzięki nim organizacja przedmiotów stanie się banalnie prosta, a Ty zyskasz mnóstwo czasu, który możesz przeznaczyć na dopieszczanie Twoich potraw.

Wymiary
Do pobrania