Kuchnia modułowa Family Line Verdi– nowa odsłona klasyki

Eleganckie meble w matowym wykończeniu, zwieńczone efektowną, dekoracyjna listwą tworzą przestrzeń, w której wszystko jest dopracowane w najmniejszym detalu.

Meble kuchenne Family Line dają ci wiele możliwości wykreowania idealnego wnętrza. Dzięki prawidłowemu rozmieszczeniu sprzętów i dobrze zorganizowanej przestrzeni zyskasz miejsce, w którym codzienne gotowanie będzie przyjemnością. Modułowa kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Verdi dodatkowo stawia na elegancję w klasycznym wydaniu. 

Fronty w kolorze jasny szary mat lub mistyczny mat, podkreślają nietuzinkowy charakter kolekcji VerdiListwa dekoracyjna oraz frezowane fronty tworzą spójną całość i przukuwają wzrok. Szafki górne to idealne miejsce na przyprawy, produkty spożywcze i naczynia. W przeszklonych szafkach z ozdobnymi szprosami wyeksponujesz dekoracyjne misy, pucharki i piękną zastawę. Dolne możesz przeznaczyć na garnki, sprzęt AGD i kosze na śmieci.

Z kompletem mebli kuchennych Verdi  ze smakiem zagospodarujesz kuchenną przestrzeń, Tobie pozostaje tylko celebrować przyrządzone dania z bliskimi. 

 

Wymiary
Do pobrania