Piękny i funkcjonalny fotel obrotowy dla dziewczynki

Fotel obrotowy dla dziecka Din różowy to niezwykle atrakcyjne rozwiązanie dla każdego młodzieżowego pokoju. Jego nowoczesny styl wykonania sprawia, że staje się on nie tylko praktycznym meblem, ale również wyjątkową ozdobą wnętrza. Podstawa fotela została wykonana z trwałego polipropylenu, co gwarantuje nie tylko stabilność, ale również długotrwałą użyteczność. Nie musisz się martwić o to, że fotel szybko się zniszczy - ten model jest stworzony, aby przetrwać wiele lat intensywnego użytkowania. Minimalistyczna forma fotela bez podłokietników i zagłówka skupia się na prostocie i funkcjonalności. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią ergonomiczne meble. Fotel ten zapewnia swobodę ruchu i zachęca do utrzymania prawidłowej postawy podczas nauki.

Dzięki temu Twoje dziecko będzie mogło skupić się na nauce, nie martwiąc się o bóle pleców czy niewygodne siedzenie. Tapicerka w uroczym różowym kolorze nadaje wnętrzu charakteru i oryginalności. Siedzisko i oparcie wykonane z tkaniny membranowej oraz siatki zapewniają nie tylko wygodę, ale również odpowiednią wentylację. To szczególnie ważne podczas długotrwałego siedzenia, ponieważ fotel zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, eliminując uczucie duszności. Fotel obrotowy dla dziecka Din różowy posiada możliwość regulacji wysokości (86 - 98 cm), co oznacza, że można go dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. To znakomite rozwiązanie dla rosnących dzieci i młodzieży, które potrzebują mebla, który będzie rósł razem z nimi.

Nie musisz martwić się, że fotel będzie za niski lub za wysoki dla Twojego dziecka - zawsze będzie idealnie dopasowany. Fotel obrotowy został przetestowany pod kątem wytrzymałości i maksymalnego obciążenia, które wynosi 80 kg. Możesz mieć pewność, że fotel jest bezpieczny i niezawodny w codziennym użytkowaniu. Nie musisz się martwić o ewentualne uszkodzenia czy pęknięcia - ten fotel jest stworzony, aby służyć przez wiele lat. Dzięki swojej lekkości (6.5 kg) i kompaktowym wymiarom (szerokość 48 cm, głębokość 56 cm), fotel jest niezwykle praktyczny.

O tym warto pamiętać!

  • Wytrzymałość i maksymalne obciążenie wynoszące 80 kg
  • Lekkość i kompaktowe wymiary ułatwiające przenoszenie i dostosowanie do różnych aranżacji pokoju
  • Estetyka i funkcjonalność jako doskonały element wyposażenia dla młodzieży.