Fotel Botti – dla wymagających komfortu i oryginalnego stylu

 

Lekki. Oryginalny. Funkcjonalny. To trzy słowa, którymi z pewnością można opisać fotel Botti. Ta prosta forma z drewnianymi bokami przywołuje skojarzenia ze stylem retro, ale równie świetnie wpisze się w aranżacje nowoczesne, skandynawskie czy minimalistyczne. Z łatwością zintegrujesz go ze swoim wnętrzem, dzięki możliwości wyboru tapicerki i wybarwienia drewnianych elementów.

 

Zaskakującą funkcjonalnością tego modelu jest możliwość regulacji nachylenia oparcia na trzech poziomach. Bez trudu dopasujesz fotel do swoich aktualnych oczekiwań. Fotel Botti to mebel, który pozwoli Ci się w pełni odprężyć i wypocząć.

 

Drewniane boki, które jednocześnie pełnią funkcję nóżek, sprawiają, że cała forma nabiera niezwykłej lekkości i subtelności. Zajmują niewiele miejsca i tym samym nie powiększają kubatury fotela. Całość ma wymiary 61 x 86 x 102 cm, co czyni go meblem ustawnym w każdym, nawet niewielkim, wnętrzu.

 

W siedzisku i oparciu zastosowano piankę wysokoelastyczną jako solidne wypełnienie, które odpowiada za sprężystość i wygodę. Ma to bezpośredni wpływ na komfortowy wypoczynek i trwałość mebla.

 

Prosta forma fotela zachwyca swoją uniwersalnością i sprawia, że sprawdzi się on jako samodzielny mebel w kąciku czytelniczym salonu, w sypialni czy w gabinecie. Równie dobrze wygląda w komplecie z wersalką z kolekcji Botti, z którą łączy go ten sam subtelny design.

 

Cechy szczególne mebla:

 

  • Uniwersalność zestawienia – możliwość samodzielnego wyboru układu tkanin
  • Pasy tapicerskie w siedzisku i oparciu – komfort użytkowania
  • Nieduże wymiary – możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni
  • Poręcze wykonane z litego drewna jesion – estetyka wyglądu, możliwość wyboru koloru

 

Wymiary
Szerokość 61 cm
Wysokość 102 cm
Głębokość 86 cm
Waga 14 kg
Do pobrania