Fotel Botti – dla wymagających komfortu i oryginalnego stylu

 

Lekki. Oryginalny. Funkcjonalny. To trzy słowa, którymi z pewnością można opisać fotel Botti. Ta prosta forma z drewnianymi bokami przywołuje skojarzenia ze stylem retro, ale równie świetnie wpisze się w aranżacje nowoczesne, skandynawskie czy minimalistyczne. Z łatwością zintegrujesz go ze swoim wnętrzem, dzięki możliwości wyboru tapicerki i wybarwienia drewnianych elementów.

 

Fotel Botti to mebel, który pozwoli Ci się w pełni odprężyć i wypocząć.

 

Drewniane boki, które jednocześnie pełnią funkcję nóżek, sprawiają, że cała forma nabiera niezwykłej lekkości i subtelności. Zajmują niewiele miejsca i tym samym nie powiększają kubatury fotela. Całość ma wymiary 61 x 86 x 102 cm, co czyni go meblem ustawnym w każdym, nawet niewielkim, wnętrzu.

 

W siedzisku i oparciu zastosowano piankę wysokoelastyczną jako solidne wypełnienie, które odpowiada za sprężystość i wygodę. Ma to bezpośredni wpływ na komfortowy wypoczynek i trwałość mebla.

 

Prosta forma fotela zachwyca swoją uniwersalnością i sprawia, że sprawdzi się on jako samodzielny mebel w kąciku czytelniczym salonu, w sypialni czy w gabinecie. Równie dobrze wygląda w komplecie z wersalką z kolekcji Botti, z którą łączy go ten sam subtelny design.

 

Cechy szczególne mebla:

 

  • Uniwersalność zestawienia – możliwość samodzielnego wyboru układu tkanin
  • Pasy tapicerskie w siedzisku i oparciu – komfort użytkowania
  • Nieduże wymiary – możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni
  • Poręcze wykonane z litego drewna jesion – estetyka wyglądu, możliwość wyboru koloru