Fotel Clasik V — Twój sposób na relaks!

Fotel Clasik V to klasyczny model z drewnianymi podłokietnikami, który zachwyci Cię szerokim i przytulnym siedziskiem oraz wygodą użytkowania. Stylowe poręcze z buku nadają mu estetycznego wyglądu oraz szlachetności, dzięki czemu fotel pięknie prezentować się będzie zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

Komfort użytkowania zapewnia bonell oraz sprężyna falista w siedzisku. Pasy tapicerskie w oparciu wzmacniają konstrukcję oraz zapewniają wygodę, dzięki czemu możesz oddawać się lekturze lub relaksowi w fotelu nawet przez długie godziny.

Możesz dostosować wygląd fotela do pozostałego wyposażenia wnętrza, samodzielnie wybierając układ tkanin oraz kolor drewnianych poręczy. Tył fotela posiada tapicerkę z tkaniny obiciowej.

Niewielkie wymiary fotela Clasik V sprawiają, że mebel świetnie sprawdzi się nawet w niewielkim pomieszczeniu. Możesz postawić go w sypialni, gabinecie lub salonie. Świetnie wyglądać będzie w towarzystwie innych mebli z serii Clasik V, jak wersalka lub dwuosobowa sofa.

 

Cechy szczególne mebla:
• Fotel z drewnianymi podłkietnikami
• Tył tapicerowany tkaniną obiciową
• Spręzyny faliste i bonell w siedzisku oraz pasy tapicerskie w oparciu - komfort użytkowania
• Nieduże wymiary - możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni