Fotel Lord – uzupełnienie strefy relaksu


Podczas aranżowania salonu warto wziąć pod uwagę również wygodny fotel. Model Lord z regulowanym zagłówkiem będzie świetnym uzupełnieniem sofy i stolika kawowego, choć sprawdzi się też solo – na przykład w przytulnym kąciku do czytania.

Tapicerowany fotel Lord zapewni Ci duży komfort podczas oglądania filmów, czytania książek czy spotkań z bliskimi. Wyposażenie siedziska stanowią sprężyny faliste i wysokoelastyczna pianka HR, a oparcia – pas tapicerski i pianka. Regulowany zagłówek umożliwi Ci dostosowanie wysokości mebla do własnych preferencji. Z kolei wysokie, zmiękczone podłokietniki stanowią wymarzone podparcie dla ramion. Możesz spędzić więc na fotelu długie godziny i cieszyć się wygodą.

Mebel ma wymiary 86 x97 cm, więc nie zajmie dużo przestrzeni, a jednocześnie doda pomieszczeniu klasy. Zwróć uwagę na wysoką estetykę wykonania – ozdobne wciągi i przeszycia sprawiają, że prezentuje się bardzo elegancko. Cały jest w tkaninie obiciowej, więc może stać także tyłem.

Fotel reprezentuje styl nowoczesny, więc będzie pasował do wielu aranżacji. Możesz zestawić go z innymi meblami z kolekcji Lord, by stworzyć efektowną i harmonijną strefę wypoczynkową w Twoim mieszkaniu.

Cechy szczególne mebla:

· Fotel z regulowanym zagłówkiem

· Sprężyny faliste w siedzisku – komfort i wygoda użytkowania

· Plecy w tkaninie meblowej – praktyczne rozwiązanie

· Regulowany zagłówek – ergonomiczne podparcie

· W siedzisku wysokoelastyczna pianka HR – zwiększona miękkość

· Równa powierzchnia podłokietników – stabilne i komfortowe podparcie

· Ozdobne wciągi i przeszycia – harmonijny i estetyczny wygląd

· Ozdobne szwy jednoigłowe – dekoracyjne wykończenie

Wymiary
Głębokość 97 cm
Szerokość 86 cm
Wysokość 88-98 cm
Waga 47 kg
Do pobrania