Fotel Lund – miękki uszak do salonu


Słyszysz: „uszak” – myślisz: „wygoda”. Ten kultowy mebel już samym wyglądem zaprasza na chwile błogiego wypoczynku. Nie inaczej jest w przypadku fotela Lund. Do tego mała kawka, wciągająca lektura i można oderwać się od całego świata!

Fotel typu uszak wyróżnia się szerokim siedziskiem i wysokim oparciem z charakterystycznymi „uszami”. W fotelu Lund oba te elementy zostały wypełnione sprężynami falistymi i pianką. Praktyczne, pięknie zaokrąglone podłokietniki pozwalają wygodnie oprzeć ręce.

Miękka tapicerka jest bardzo przyjemna w dotyku, a estetykę dopełniają elementy ozdobne – guziki w oparciu i nóżki z litego drewna. Nogi są na tyle wysokie, że posprzątasz pod meblem podłogę bez potrzeby jego przesuwania.

Klasyczny fotel uszak może stanąć nie tylko w salonie, lecz także w sypialni czy gabinecie. Nadaje aranżacji wyjątkową przytulność i kojarzy się z sentymentalnym stylem retro. Świetnie uzupełni też wnętrze eklektyczne, skandynawskie czy boho. Postaw go w towarzystwie stojącej lampy i małego stolika kawowego, a stworzysz urokliwy kącik relaksu w swoim domu.

 

Cechy szczególne mebla:

·         Klasyczny mebel o bardzo gustownym wyglądzie

·         Szerokie, miękkie siedzisko, w którym zastosowano sprężyny faliste dla podniesienia komfortu użytkowania

·         Eleganckie, drewniane nóżki w kolorze wenge lub naturalnego drewna pięknie dopełniają całość

·         Pikowane oparcie wykończone guzikami w kolorze tkaniny

·         Elegancko profilowane podłokietniki

·         Wysokość nóżek pozwala na utrzymanie czystości pod meblem

Wymiary
Szerokość 87 cm
Wysokość 102 cm
Głębokość 94 cm
Waga 25.5 kg
Do pobrania