Fotel Zoya – angielski i stylowy

Większość brytyjskich seriali ukazuje wnętrza domów bohaterów - pełne ozdób, ozdobnych tapet i charakterystycznych mebli. Jednym z nich jest fotel Zoya, który jest kwintesencją stylu angielskiego. Jego atuty? Efektowne podłokietniki, dekoracyjna kedra i duże, poduszkowe oparcie.

Wygodne siedzisko wypełniono sprężynami falistymi, co zapewnia wysoki i jednorodny komfort nawet podczas długiej lektury lub seansu filmowego. Oparciem jest duża, prostokątna poduszka z pianki i silikonu, która dopasowuje się do ciała i zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa. Nie sposób pominąć podwyższonych i zmiękczonych podłokietników, o które możesz oprzeć ramiona i nadgarstki.

Fotel w stylu angielskim ozdobiono kedrą – falbaną, która podkreśla jego styl. To ona podkreśla jego kształt i tworzy harmonijną całość. Drewniane stopki stanowią trwałą podstawę mebla. Dodatkowo otrzymujesz od nas 1 poduszkę dekoracyjną – możesz ją położyć na odcinku lędźwiowym lub pod karkiem.

Fotel Zoya to niebanalny dodatek, dlatego nie potrzebuje zbędnych dodatków. Doskonale wygląda na tle kwiaciastej zasłony lub kominka.

 

Cechy szczególne mebla:
• Fotel z ozdobną falbaną
• Zdejmowana poduszka oparciowa - zwiększona powierzchnia użytkowania
• Podwyższone i zmiękczone podłkietniki - zapewniają stabilne i komfortowe podparcie
• Dekoracyjna kedra - podkreśla kształt i tworzy haromnijną całość
• Poduszka ozdobna w komplecie