Front Top Line – oprawa dla zmywarki

Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line łączą styl i funkcjonalność z ergonomią, co sprawi, że aranżacja zachęca do spędzania czasu w kuchni. Meble te wyróżniają się prostą linią, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

W nowoczesnej kuchni nie może zabraknąć funkcjonalnych sprzętów AGD. Aby je estetycznie obudować wykorzystaj specjalnie przygotowany do tego front do zmywarki z zakrytym panelem. To dzięki niemu sprzęt ukryjesz za frontem, który stworzy spójną zabudowę z pozostałymi meblami.

Front idealnie sprawdzi się w zabudowie zmywarki o szerokości do 45 cm. Jeżeli szukasz innych wymiarów frontów, to na brw.pl znajdziesz także front o szerokości  60 cm.

Element dostępny w 2 wariantach kolorystycznych. Pierwszy to lakierowany front w kolorze szary połysk. Natomiast drugi to lakierowany front w kolorze biały połysk.

Front kuchenny Top Line to jeden z wielu elementów kolekcji, które możesz ze sobą łączyć, tworząc maksymalnie funkcjonalną przestrzeń do codziennego użytkowania.

Wymiary
Szerokość 44.6 cm
Wysokość 71.3 cm
Waga 3.55 kg
Do pobrania